Wpis z mikrobloga

Rok czekałam na ten moment, rok temu (no, trochę mniej) dotarłam do informacji o tym tomie i od razu zachciałam go mieć. Postanowiłam, że nie przeczytam, póki nie wejdę w posiadanie. Przeszukiwałam internety, antykwariaty. Zwykle nie miałam problemu z kupieniem wydawnictw nowofalowych i drugoobiegowych (tudzież wydawnictw twórców nowofalowych i drugoobiegowych), tu sprawa wyglądała inaczej. 2180 sztuk nakładu, mam tomiki wydawane w ilości mniej niż 800. Jednak ten, Cohenowy, szczególnie wspaniały. Dziękuję @antros, który ma wspaniałe i czujne rssy i wysłał mi linka. Nie pamiętam, kiedy jakaś książka była tak przeze mnie wyczekiwana i kiedy jakakolwiek mnie tak uradowała. Dziękuję, absolutnie. Szczególnie, że dzięki uprzejmości drugiego wykopowicz - @Palosanto będę miała okazję być na koncercie Cohena w Łodzi, 17 lipca. Mnie samej nie stać na bilet, a tu taki cud. Dwa cudy, dwa Coheny. Jeszcze wczoraj odkopałam zbiór piosenek od @Tkacz_aluzji (śliczna dedykacja, nic tego nie zmienia :D) i obejrzę film po niedzieli, wbrew - @przemyslany_nick. Kurde bele, ale dzień, ale dni, matkobosko, #tyleszczescia #tylewygrac #kochamwypok #wypoknajlepszynaswiecie #cohen #leonardcohen #koncerty #muzyka #poezja #pieknasprawa #piekniedziekuje #simsoniakzachwycona #tyleczekac #tylewygrac #nowafala #drugiobieg #ksiazki #literatura #czytajzwykopem #ksiazkowezakupy - więcej tagów nie pamiętam, za wszystkie Coheny szczerze dziękuję, @antros - u made my day! :)
Pobierz s.....k - Rok czekałam na ten moment, rok temu (no, trochę mniej) dotarłam do informa...
źródło: comment_Bsm6AnLhb8ntBKZlkOvfIZFlu8XX7WXx.jpg
  • 4