Wpis z mikrobloga

173613 - 2 - 12 - 11 - 11 - 14 = 173563

Krótkie wieczorne przejażdżki po mieście + sprawdzenie licznika.

Cel na następny tydzień, to zrobienie przynajmniej 100km. Niby niedużo, ale sam nie wiem jeszcze ile tak naprawdę jestem w stanie przejechać. Po zrobieniu ponad 20km z Decathlonu do domu nie mogłem usiąść na rower przez 2 dni z powodu bólu wiadomej części ciała, ale teraz już nic takiego nie stwierdziłem. Nogi też zdają sobie przypominać jak się korbą kręci, bo tempo na podobnych trasach stopniowo udawało się zwiększać, a i po powrocie nie umierałem. No i w końcu zaopatrzyłem się w bidon i narzędzia do ewentualnej wymiany dętki, to też strachu przed zbytnim oddalaniem się nie ma.

A - wpakowanie się na nieoświetloną drogę z lampkami dorzucanymi do roweru przez Decathlon - polecam ten styl życia. Trzeba będzie coś zainwestować w tego Convoya S2.

Triban 520 jak na razie spisuje się bardzo fajnie, chociaż muszę podregulować przerzutkę tylnią, bo coś marudzi przy zrzucaniu biegów.

#wykoptribanclub

Statystyki:

Dystans: 2 km
Czas: ◷00:06:11
Średnie tempo: 3:00 min/km
Średnia prędkość: 19,98 km/h
Kalorie: 114 kcal

Dystans: 12 km
Czas: ◷00:31:45
Średnie tempo: 2:33 min/km
Średnia prędkość: 23,50 km/h
Kalorie: 659 kcal

Dystans: 11 km
Czas: ◷00:28:28
Średnie tempo: 2:30 min/km
Średnia prędkość: 23,95 km/h
Kalorie: 582 kcal

Dystans: 11 km
Czas: ◷00:27:16
Średnie tempo: 2:22 min/km
Średnia prędkość: 25,21 km/h
Kalorie: 659 kcal

Dystans: 14 km
Czas: ◷00:35:20
Średnie tempo: 2:29 min/km
Średnia prędkość: 24,12 km/h
Kalorie: 514 kcal

W tym tygodniu to już 50km!
#rowerowyrownik #ruszmirko

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 4
  • Odpowiedz
@radd00: seryjne siodełka w tribanach są tragiczne. Albo kupuj spodenki z pieluchą albo na bikefitting i dobierz siodełko jak trzeba bo inaczej się zrazisz do dłuższych wypadów.
  • Odpowiedz
@Dr_Snaut: Coś tam jeszcze pamiętam, jeśli chodzi o podstawowe regulacje ;) Już chyba OK jest.

@wu1ek: Akurat słyszałem opinie, że są bardzo przyzwoite. Ból raczej wynikał z nieprzyzwyczajenia tyłka do tego typu siedzenia, ale zobaczymy jak to dalej będzie wyglądać. Spodnie mam, co prawda najtańsze z Decathlonu, ale powinny na razie wystarczyć. Na wiosnę planuję coś więcej zainwestować.
  • Odpowiedz
@radd00: co do jakości wykonania nie mam zastrzeżeń, są za to twarde i nie mają jakiegoś rewelacyjnego profilowania. Nawet na równym jak stół asfalcie po godzince czuć, że kształt mógłby być bardziej anatomiczny (ucisk na punkty)
  • Odpowiedz