Wpis z mikrobloga

@duskhorizon: Ostatnio starsza pani (specjalnie z małej szmato) modliła się na przystanku. Nie wiedziałem czy wchodzi do autobusu czy nie, to ominąłem ją i wszedłem. Jak się okazało wchodziła i poczuła się urażona, stwierdziła, że się przed nią wepchnąłem i zaczęła na głos wyzywać mnie od #!$%@? i tępaków. Takich przypadków miałem już parę. Nie wiem... Czy to ja mam pecha, czy starym babom siada z wiekiem na mózgu i stąd
@duskhorizon: klasyk ostatnio jakaś baba wypominała w biedrze kasjerowi ze bułki sa mrożone xD . Na co on ze te kajzerki sa od SPC (co jest prawda, kiedyś od nich ten furgon SPC wyjeżdżając prawie mnie potracił wiec zapamiętałem) i tylko te bardziej wymyślne buły sa robione z gotowych. Ale co z tego jak baba dalej suszy zęby i z kolejki robi sie jakis #!$%@? panel dyskusyjny. W ogóle teraz cos
@dzeksondzekson: W Biedronce to są zawsze kolejki jak za komuny, oni chyba mają taką politykę narzuconą odgórnie, żeby ludzie stali dłużej w tej kolejce i kupowali batony i prezerwatywy. W innych dyskontach czy supermarketach nie ma takiego dramatu.