Wpis z mikrobloga

Mireczki jakiś niedrogi hotel/hostel w Łodzi możecie polecić? Potrzebuje przekimać z soboty na niedziele, nie zależy mi na jakimś super standardzie, bo to tylko jedna noc. Prysznic i łóżko dla dwóch osób to wszystko czego mi trzeba :) #lodz
  • 11
@HcRulezzz: Rozumiem, zwykle to świetne rozwiazanie, ale jade w konkretnym celu, mam zajęty cały weekend, wrócę w sobotę pewnie w późnej porze nocnej a rano wcześnie się zbiorę. Nie chcę komuś robić problemu (i sobie również) w takim przypadku. Cynamon jest w świetnej lokalizacji dla mnie (850m od interesującego mnie miejsca) ale ich stronka nie działa i nie wiem czy maja pokoje 2 osobowe i w jakiej cenie. Śmiesznie sie złożyło,
@HcRulezzz: Zgodze się, aczkolwiek nie mam nawet konta, wiec może być słabo. No i wpijanie się komuś w środku nocy, gdy nawet nie będę mógł się odwdzięczyć towarzystwem przy kawie wydaje mi się słabe, a w tym wypadku nie mam na nic czasu :(
@zestolicy wygląda spoko, aczkolwiek nie wydaje mi się to zbyt budżetowe :P nie potrzebuję basenu i spa tylko wyrka na ~6 godzin :)