Wpis z mikrobloga

Witajcie, jestem nowy #rozowypasek na mirko, który postanowił wziąć sprawy w swoje ręce (dosłownie!) i spróbować sił we własnym biznesie :)
Ja szydełkuje, a Wy podobno lubicie koty? W związku z tym, żeby wkupić się w Wasze łaski, robię małe #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do wygrania ten oto ręcznie wyszydełkowany koteł, wykonany z włóczki bawełniano - akrylowej, według własnego projektu.

Losowanie jutro o 21.00, solidarnie zielonki też biorą udział,

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć więcej moich szydełkowych przytulanek i rzucić lajkiem, zapraszam na fb: https://www.facebook.com/Kiwi-Lata-176196732740044/

Powodzenia! :)

#handmade #diy #koty
Pobierz
źródło: comment_TatIv3gAKaDsBYfudBDMS6lysV3blwX4.jpg
  • 98
@Haz3L: To bardziej konkurencja dla @anenya ona jest niekwestionowaną królową szydełkowych myszy tutaj. Ja nie robię raczej pluszaków w tym rozmiarze i takich typowo dla dzieci :D
@kiwi_lata: mam nadzieję że nie psujesz rynku jakimiś śmiesznymi cenami typu 30 zł za miśka, bo płaknę (,)
Miałam dzisiaj robić szydełkowe rozdajo, ale nie będę tu koleżance rękodzielniczce odbierać atencji ʕʔ
Zgłaszam uwagę: koty nie mają widocznego pępka!


Poza tym nie wierzę, że to sama szydełkujesz, przecież to ogrom pracy!
Jeżeli dziergasz ręcznie, to zajedziesz nadgarstki!
@Wydziergana: ten wzór jest mojego autorstwa ;) oczywiście może się gdzieś trafić jakiś podobny, ale osobiście nie widziałam.... ;) ja wzorów nie kupuję, tylko sama rozpisuję schematy na wszystkie swoje przytulanki ;) pozdrawiam
@kiwi_lata: O borze liściasty jakie to śliczne... ()

Jak cenisz takie najmniejsze zabawki które udało Ci się wykonać?
Urocze bardzo, ale obawiam się że cena może mnie trochę zdołować [aczkolwiek rozumiem dobrze wartość rękodzieł i prac plastycznych].
O boziu boziu boziu... (,)
@kiwi_lata: pytam bo w grudniu córka znajomych będzie miała drugie urodziny, a ona wręcz ubóstwia kaczuszki:) wiec pomyślałem ze taka pluszowa kaczuszka by była ciekawym prezentem;)
@hirudyna odezwij się proszę na priv, ew, odblokuj wiadomości prywatne - mirkorandom zdecydowało, że wygrałaś :) gratuluję! W ogóle nie spodziewałam się aż tak wielkiego zainteresowania .... jestem mega zaskoczona i naładowana pozytywną energią do dalszej pracy - tylu ciepłych słów nie słyszałam już od daaawna :) dzieki wielkie! Wykop STRONK! ( ͡° ͜ʖ ͡°)