Wpis z mikrobloga

Napisz bardzo długi wpis o ostatnio obejrzanych filmach, #!$%@?ło przeglądarkę. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Krótszy może przynajmniej ktoś przeczyta. xD #film #maratonfilmowy W tagu widzę pustki, jest jakiś inny podobny?

3096 dni 2/10
Tandetne, nudne gówno o Nataschy Kampusch.

Batman: Arkham Asylum 7/10
Suicide squad w wersji rysowanej, bardzo porządny.

Made in France 7/10
Ciekawy, trochę przerażający o grupce islamistów planujących zamach.

Cloverfield Lane 10 9/10
Film świetnie zwodzi widza przez prawie cały seans raz w jedną, raz w drugą stronę, mistrzowski scenariusz, świetny John Goodman. To ma dostać Oscary bo jak nie to się #!$%@?ę.

Marsjanin 8/10
Trzyma klimat książki, nie zrobili z tego ckliwego gówna, Scott mnie znowu nie zawiódł. Jest trochę słabszy bo Markowi za łatwo idzie.

Deadpool 7/10
Jest krwawo, śmiesznie, niestandardowo jak na film o gościu z supermocami, fajne odwołania do popkultury.

Cyberszantaż 7/10
Skromny ale zaskakująco dobry film dziejący się w jednym pokoju. Trzyma w napięciu, m.in. dzięki dobrej roli Maisie Williams, czyli Aryi Stark.

Firma 6/10
Fajna intryga, autorzy nie mogli się zdecydować czy chcą zrobić komedię czy thriller. Irytujący soundtrack.

Zaklinacz deszczu 6/10
Spłycenie książki, olanie prawniczego dochodzenia, Damon jak magik wyciąga asy z rękawa. Wątek romantyczny przedstawiony najlepiej.

Pacific Rim 3/10
Gówno pełne bzdur, nudnych bohaterów, marnujące ciekawe pomysły, z kilkoma efektownymi scenami walk, których mogłoby być dużo więcej.

Marsjanie atakują! 3/10
Nieśmieszna parodia filmów tego typu, z plejadą gwiazd, które jej nie ratują. Najgorszy film Burtona jaki widziałem.

Uprowadzona 7/10
Film z gatunku dobry kozak spuszcza #!$%@? bandziorom. Porządnie zrealizowany i zagrany przez Nessona.

Gorączka 10/10
Jeden z najlepszych filmów jakie widziałem, 3 godziny pełne napięcia, wybitne sceny strzelanin, wybitna scena rozmowy Vincenta i Neila w barze, psychologiczna głębia. Coś pięknego.
  • 9