Wpis z mikrobloga

#bonzo #tiger

Tak sobie myślę jaka mogłaby być inba gdyby #klejnotmopsu zdobył zainteresowanie Elżbiety Jaworowicz. Wyobrażacie sobie jaka mogłaby być inba w "Sprawie dla Reportera"? Uszatek w najpierw w roli ofiary w reportażu, a potem zjebka od góry do dołu przez jury w tym programie, bo takie rzeczy już się tam zdarzały jak ktoś chciał niewiaodomo czego. I jeszcze wyobrażam sobie Ikonowicza jak będzie wrzeszczał w obronie tej patologii jedyny na sali xD

Co wy na to żeby zainteresować panią Jaworowicz? Mogłaby być niezła #afera i #gownoburza. Proponuje zaspamować skrzynke mailami z prośbą o pomoc ze strony internautów zaniepokojonych losami uszatka.

sprawa.dla.reportera@tvp.pl
Pobierz
źródło: comment_hl9biKFmz4DilFz3XQk8uQ7YfZxsT7NN.jpg
  • 26
@doremisafol: Jestem pewien, że tego upośleda nie trzeba by w ogóle namawiać - on będzie przekonany, że wyrabia sobie fejm, nawet nie trzeba będzie układać szlaku z majonezu na Woronicza. Kobra też będzie niezdrowo podjarana na myśl o zaproszeniu z telewizji innej niż Telewizja TV (co nazwa XD)

Zastanawiam się tylko czy ktoś nieosłuchany w ogóle zrozumie co oni bełkocą, chyba będzie potrzebny jakiś tłumacz. Już wyobrażam sobie charakterystycznie rozkminiającą, skupioną
Pobierz
źródło: comment_u73gWC4NvlnOzXnEHP35n1b3zs4gODmZ.jpg
@Stanley_K ale Jaworowicz to ty szanuj !☺ tyle lat tyle różnych rządów a ona wciąż króluje w tvp, btw dla mnie to często kopalnia beki ale zdarza się że faktycznie pomaga, a pozatym na widłach ludzie by Kurskiego za to pogonili :)