Wpis z mikrobloga

@factorys: nie trzeba dziś daleko szukać podobnych klimatów nawet w centrum. Jak widzę codziennie budynek LOT-u to się tylko #!$%@?, że taka zardzewiała buda wciąż istnieje i ten cały syf dookoła, handel w budach, albo na chodniku czym się da (lub co się ukradło). Nawet im się nie chce tego wyczyścić.
Wiele jeszcze w tym mieście do zrobienia.
InnychNieBylo - @factorys: nie trzeba dziś daleko szukać podobnych klimatów nawet w c...

źródło: comment_QZjF1ClMxFnr0u0zObyDBaM3fAVr2ele.jpg

Pobierz
@wezsepigulke: Olimp Wrzeszcz, PEWEX'u tam nie pamiętam, pierwsze wspomnienia tego budynku to właśnie winda z "kierowcą" i knajpa u góry. A potem już jak do szkoły chodziłem to jakaś znajoma miała mieszkanie i na kawę tam mnie zabrano w odwiedziny do niej.
@factorys: Jeszcze z takich niezapomnianych przeżyć z PRLu, jak z Tatą byłem w Warszawie to na schody ruchome poszliśmy, bo w Trójmieście chyba nigdzie nie było.

A pewexy to trzy pamietam, właśnie w dolarowcu, w LOTcie i na Kocurki.
@wezsepigulke: Na mnie robiła :) I jeszcze nowe schody ruchome przy PKS. Też jedno z wcześniejszych wspomnień. Z 10x nimi jeździłem góra dół. A potem jak mnie ojciec zabierał to częściej nie działały niż działały ;) I był wielki smutek, i lody na pocieszenie.
@InnychNieBylo: Jakby go doprowadzić do wyglądu zgodnego z założeniami projektanta to wyglądałby całkiem dobrze. Spójrz na budynek IMP PAN na kampusie PG. Odmalowali, podpucowali i ładnie wygląda. Główny grzech to zaniedbanie, brak remontów czy choćby czyszczenia elewacji i pstrokacizna.