Wpis z mikrobloga

#pasta #byloaledobre #takaprawda

#!$%@?, no nie mogę z tej Polski B.

Weźmy #!$%@? takie Podlasie.
Najmniej zaludnione miejsce w Polsce, 50 os/km^2, wyobrażacie sobie to #!$%@?? na ślunsku jest 400os/km^2.
Jakieś #!$%@? zaciąganie, mówią po rusku, przysięgam przyjedzie taki do Poznania, to nie rozumiem co on do mnie mówi, wchodzi gdzieś i zaczyna:
Privjet, ja tu szto miałem zaglądnąć bo pan psor mi kazał i jedzie dalej coś po rusku.
Zarobki #!$%@? jak na jakiejś białorusi, przecież tam kebab to luksusowe żarcie,a nie jakiś fastfood dla biedaków.
Wszędzie las, albo jakieś łąki, jak Ci się gdzieś tam samochód #!$%@?, to wieśniaki Cię prędzej poćwiartują niż pomogą.
#!$%@? a jak leci samolot, to dorośli ludzie się zatrzymują i krzyczą panie pilocie dziura w samolocie albo machają jak #!$%@? 100 lat temu.
W #!$%@? zimno, raz tam jechałem u siebie +10 stopni, dojeżdżam do biedastoku a tam #!$%@? -6, myślałem że ich #!$%@?.
Jak się spytasz kogoś na ulicy o coś to się popatrzy, coś poburczy po rusku i ucieka.
Na koniec #!$%@? najlepsze, w centrum miasta stoją drewniane chałupy i kury chodzą po podwórku tych domków, a plot to wygląda jak w samych swoich.

Serio, nie mam siły na tę krainę.
  • 6