Wpis z mikrobloga

@Invalidus: Nie trzeba pochwalać czynów Pabla żeby móc stwierdzić że był dobrym ojcem i dobrym lokalnym patriotą który dbał o Swoje miasto. Kult Escobar do dziś jest żywy w Medellin. A zamachy, wybuchy i morderstwa? No cóż za to go chwalić nie można.
  • Odpowiedz
@JavierPena myślę, że scena z ostatniego odcinka, z prawdziwą matką Escobara mówiąca jaki z niego był dobry człowiek bo budował boiska, a w tle pokazywali stosy ciał i wrak rozbitego samolotu dobrze podsumowuje jego działalność.
  • Odpowiedz
@BlackWidower: Wiesz, ja nie przeczę temu że Pablo był złym człowiekiem. Chodzi mi tylko i wyłącznie o to że można było go polubić za to co robił dla społeczności w Medellin i Swojej rodziny, do pewnego momentu aż nie przesadził z wybuchającym samochodem Medellin go wręcz kochało... i zaczęło kochać znów po jego śmierci.
  • Odpowiedz
@JavierPena: To fakt, w ogóle w serialu ciężko mi było przyswoić się z myślą, że to właśnie Pablo, taki przyjazny Janusz z wąsem jest odpowiedzialny za te wszystkie masakry, które widzieliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz