Wpis z mikrobloga

#honda #accord

Planuję kupić Accord 2.0 w kwocie ok. 20 tyś (czyli roczniki 2003-2005, czy da radę nowsze?). Z racji, że chciałbym zapakować rower, lub nawet dwa do środka mam pytanie- da się, czy raczej kiepsko? Bagażnik ma klapę, nie drzwi i słabo to widzę. Mówię o rozkręconym rowerze, takim ze zdjętymi kołami i siodełkiem ze sztycą. Dwa rowery + małe bagaże.
Jakieś doświadczenie w tym temacie?

Kombi jakoś mi się nie podobają, na co dzień też nie potrzebuję tak dużego auta.

No i jak ogólnie z Accord. Podobają mi się mega, podobno rudy bardzo je lubi i trochę droższe w utrzymaniu (cokolwiek to znaczy bo to puste gadanie).

Może ktoś sprzedaje swoją? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
@Traviu: Na dlugosc to kombi i sedan sa te same tylko masz przestrzen bagazowa wieksza, poza tym kombi lepiej sie parkuje bo tyl auta konczy sie tam gdzie szyba a w sedanie jeszcze kufer wystaje. Przerobilem w zyciu hatchbacki, kombi i sedany i sedanami jezdzilo mi sie najgorzej. Sa strasznie nie wygodne w parkowaniu i bardzo nie pojemne mimo duzego bagaznika (na papierze). Sedana juz nigdy nie kupie.

Kup kombi, auto
J.....t - @Traviu: Na dlugosc to kombi i sedan sa te same tylko masz przestrzen bagaz...

źródło: comment_pGJ9SXloQnzWW89tzMmYz1FfvzTMmXNo.jpg

Pobierz
@JollyGiant: Jeżdżę Megane II więc coś o brzydkiej dupie wiem... Kombi właśnie ma brzydki tyłek, no ale tak jak piszesz ja i tak tego nie oglądam. Przy kombii jednak myślałbym o 2.4 z gazem.

@Aerodeckvv: Nie zostawię 2 rowerów wart 2x więcej niż ten samochód na aucie. ;)
@Traviu: Prawda, jesli chcesz gaz to pomysl o 2.4. Mozesz tez rozejrzec sie za 2.2 iCTDI jesli robisz trasy. Mam ten silnik w Civicu 8 i bardzo sobie chwale. Spalanie 5.5l i mniej tylko pamietaj ze ja robie 80% brytyjska autostrada wiec predkosci do 120km/h. Silniki Hondy sa bardzo dobre, wszystkie, z blachami moze byc gorzej. W 2003 to chyba jeszcze grubsze lakiery kladli ale co nowszy to coraz ciensze i
@Traviu: Przejzyj fora, moze nie byc az tak zle z tym rocznikiem. W dodatku bardzo wazne jest zeby kupic egzemplarz nie bity albo bity lekko. Ja kiedys mialem Astre F w Kombi ktora byla bita w tyl ale ktos przytomnie wymienil cala klape i zderzak (czarny) zamiast ja rzezbic i dzieki temu rdza jej nie wziela tak szybko.