Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam do was pytanie, za tydzień przyjeżdża do mnie koleżanka z potencjałem na przyszłą dziewczynę. Tak mieszkam w #lodz nie wiem gdzie ją za bardzo zabrać, możecie mi podrzucić jakieś fajne pomysły ?? Lub miejsca ?? Chce żeby poczuła sie wyjątkowo :)
#podrywajzwykopem #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: W sumie w mexicanie jest fajnie, romantyczny klimat itd. Do tego spacer po jakimś ładnym parku i może Pasaż Róży?
Zależy też co ona lubi, poprzeglądaj przewodniki i wybierz coś. Ze trzy, cztery miejsca które chcesz jej pokazać max i później jakaś fajna szamka. Powinno się udać :D
@AnonimoweMirkoWyznania jeśli chcesz ją zabrać na coś innego niż zwykle polecam restauracje Lavash - kuchnia gruzińska, mocno oryginalne smaki. Możesz też zabrać ją do tych kolorowych wstążek na starym rynku ewentualnie polecam przejść się wieczorem Piotrkowską i pasażem Róży
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak koleżanka nie za gruba ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie jest to jedno z waszych pierwszych spotkań to możesz ją zabrać na skakanie na Saltos, powiedz jej żeby zabrała ze sobą ręcznik i ubrania na zmianę, nie musisz mówić po co ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tam można a nawet trzeba wziąć po wszystkim prysznic, a później tak jak chłopaki wyżej piszą