Wpis z mikrobloga

#karma #coolstory #oswiadczenie #auchan #dobryuczynek


Byłem wczoraj w Auchanie na zakupach. Nakupiłem trochę rzeczy. 2 karty micro sd, sporo spożywczych rzeczy itp. Podszedłem do kasy, zapłaciłem, zapakowałem zakupy i do domu.
Dopiero gdy wróciłem zorientowałem się że moje 2 karty micro sd nadal są w tych zabezpieczających plastikach (system ES chyba to się nazywa) a na paragonie nie ma ich skasowanych.
Nie mam pojęcia jak to się stało, czy kasjerka to pominęła czy ja nie wyciągnąłem z wózka a bramki nie zadziałały.
Pierwsza myśl cebulaka, heheeh karty za darmo, 30 zł do przodu.
Po chwili jednak zdałem sobie sprawy że przecież #!$%@? nie jestem jakimś złodziejem a dodatkowo miła pani kasjerka może mieć za to problemy.
Zadzwoniłem tam, dogadałem się, przywiozłem je na następny dzień i za nie zapłaciłem.

Nie wiem czy to można zaliczyć do dobrego uczynku czy po prostu nie bycia złodziejem, ale czuję dobrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krs90 - #karma #coolstory #oswiadczenie #auchan #dobryuczynek 

SPOILER

Byłem wc...

źródło: comment_17nuIsHBEHIV6xn8cS91kUnil25HPIMa.jpg

Pobierz
  • 7
@Krs90: tak swoją drogą to nie wiem czy by doszli, która to kasjerka akurat #!$%@?ła - musialby ktoś monitoring oglądać i to zauwazyć - a wtedy to raczej juz i ochroniarz by przy kasach podszedł chyba... A tak to ciekawe kiedy by zauwazyli, ze kart na sklepie nie ma, więc coś sie nie zgadza... No ale plus za prawidlowa postawę!
Po chwili jednak zdałem sobie sprawy że przecież #!$%@? nie jestem jakimś złodziejem a dodatkowo miła pani kasjerka może mieć za to problemy.

@Krs90: Lepiej od razu powiedz, że powyższe miałeś w dupie, ale już wtedy widziałeś siebie jak piszesz ten wpis i lądujesz w gorących( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yacolek: Podczas incośtamnigdyniepamietam sprawdza się ilość towaru w sklepie i wyszłoby pewnie, że brakuje ich i prawdopodobnie nikt by się tym za bardzo nie przejął, co najwyżej pracownikom poleciałaby bonus jeśli wartość zaginionych towarów przekroczyłaby jakieś normy.