Wpis z mikrobloga

Mirko, potrzebna #klawiatura do #pcmasterrace, bo gejming.
Szukam przede wszystkim czegoś ze stonowanym designem, nie jakieś turbo-chroma-żygijednorożca połączone z mokrym snem designera na temat Startreka z gwiezdnych wojen, przez co bryła wygląda jak #niewiadomoco. Trochę jestem na to za stary.
Dodatkowo z sensownym anty ghostingiem - niestety nie mam starego portu PS/2.
I w sumie tyle, albo aż tyle...

Klawisze multimedialne/funkcyjne/podświetlanie/makra nie są mi potrzebne.
Co Mirki polecają oprócz ''bierz mechaniczna oneoneoneone!''?

Budżet zapytacie?
Jak najmniej.

A na zdjęciu to, czego używam od ładnych paru lat i taki design jest jak najbardziej ok. A kosztowała mnie z 15 PLN.
celulozy - Mirko, potrzebna #klawiatura do #pcmasterrace, bo gejming. 
Szukam przede...

źródło: comment_4mOaVxYUYuu5FnJumYhq4ghQMOp1d5Eg.jpg

Pobierz
  • 12
Zaśmiecać tag pcmasterracr pytaniem jaka klawiaturę kupić za 30zl xD idz do marketu i se wybierz co ci się podoba w tej cenie i tak nie ma różnicy w nich bo to najgorszy biedo bajzel ktory się zacina jak wdusisz 3klawisze na raz
@trejn: Przecież OP nic takiego nie napisał. Budżet jak najmniej, ale może ktoś poleci klawiaturę spełniającą wszystko co trzeba za np 200zł? W sumie sam jestem ciekawy, co mirki polecą, bo sam mam obecnie jakąś tanią klawiaturę za 30zł
Jak używał klawiatury za 15zl to raczej nie kupi teraz klawiatury za 80zl bo dopiero od tego przedziału cenowego jest coś więcej niż chińskie gowno z naklejkami tracer czy esperanza
@celulozy: moze okresl dokladnie co rozumiesz przez gejmingowa bo klawisze funkcyjne i multimedialne, makra, podswietlanie by mozna bylo widziec klawisze w nocy etc to wlasnie cechy klawiatury gejmingowej, a wychodzi na to ze ty chcesz jakas zwykla klawiature microsoftu/logitecha a nie gejmingowa.
@hopin8krzys Oczywiście, cena jak najmniej za wymagane elementy, będzie taka za 50/5000 może być. Ważne, że spełnia funkcje, o których pisałem. Zdroworozsadkowo podchodzę do sprawy wiec wydawanie 700 złotych na chroma deathstalker razer pro 8000 nie jest dla mnie ani rozsądne ani opłacalne.
@dob3k gejmingowa to taka, która dobrze sprawdza się w grach, a głównym wyznacznikiem tego jest dla mnie antyghosting.
Ot chciałbym znaleźć coś co ma w sobie sprawność gejmingowki ale bez tej (dla mnie smiesznej) otoczki w stylu wyglądu statku kosmicznego i miliona przycisków, których używał nie będę bo nie widzę takiej potrzeby.
@wzr1one ten tracer o dziwo ma świetne recenzje. Dziwne, bo co jak co ale tracery to zawsze były strasznie słabe jakościowo a tu takie pozytywne zaskoczenie. Jak na razie to mój faworyt.
@celulozy: Sam tak z założenia wychodziłem, ze tracer to gówno etc... Ale stwierdziłem "i tak mogę oddać jakby co". Na szczęście mega pozytywnie mnie zaskoczyła, dodatkowo ma budowę "niby mechanika", jest ciężki i idealny do gier w sumie.

Do tego MEGA ŚWIETNA FUNKCJA - BLOKADA PRZYCISKU WINDOWS!
@celulozy: podswietlenie jest po to zebys widzial co naciskasz jak jest ciemno w pokoju. Mozesz sobie je wylaczyc jednym przyciskiem. Mozesz tez kupic klawiature z bialym podswietleniem.
Jak pisalem wyzej - poogladaj sobie klawiatury microsoftu i logitecha tylko nie szukaj gejmingowej bo wszystkie maja dodatkowe klawisze i podswietlenie (to cechuche gejmingowe poza anti ghostingiem)