Wpis z mikrobloga

Osoby, które wsparły firmę Larian na Kickstarterze mogą już testować betę DOS2. Użytkownicy RPG Codex, którzy wzięli udział w zbiórce również :].

#gry #rpg #crpg #dos #larian #interplay

A z innej beczki:

Interplay wystawiło na sprzedaż swoje gry - oraz prawa do nich. Firma ogłosiła wyprzedaż większości posiadanych licencji, co obejmuje ponad 70 tytułów oraz sporo postaci.


Takie Sacrifice czy Giants: Citizen Kabuto to prawdziwe perełki i bardzo chętnie zobaczyłbym kontynuacje.
  • 18
@Bubbo: W sumie to nie instalowałem jeszcze, nie chcę sobie spoilować i wciąż waham się czy wybrać wersję Steam czy GOG (early access jest tylko na Steamie, a jak wybiorę Steama to już nie będę mógł zmienić na GOG-a).
@vateras131: Na RPG Codex można było później się dołożyć w zbiórce i dostać klucz za 25$ (26$ jeśli ktoś nie chciał by Codex był stratny, Pay Pal liczy sobie dodatkową prowizję), jeden z profitów bycia członkiem tamtejszej społeczności.
@Bethesda_sucks: Ale z twojego opisu już pierwsze zdanie to za przeproszeniem bzdura. Byłem bardzo negatywnie nastawiony do Tyranny, bo kupiłem kiedyś PoE, które okazało się nudne jak flaki z olejem, ale dałem mu szansę i okazało się, że Tyranny jest odwrotnością PoE. Kolejne "opinie" też są trochę z tyłka, bo w Tyranny jest mnóstwo zadań, które można wykonać na różne sposoby + są różne zadania zależne od tego jakich wyborów dokonasz
@Dorogon: Mnie zanudziła, początek miał spory potencjał, ale czar szybko prysł. Jeśli tobie się podobała to super, ja jednak po ostatnich produkcjach Obsidianu przestałem wiązać nadzieje na dobrego erpega od nich. Na inXile w sumie też przestałem liczyć i zostały mi tylko indyki od iron Tower, Stygian Software i Whalenought Studios.