Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam po latach "Opowieści z Krypty" młodego Beksińskiego publikowane na łamach Teraz Rock i powiem wam że gdyby nie popełnił samobója oraz lubił komputery to świetnie odnalazłby się na tym portalu.

Krótko mówiąc, kobieta = klopoty + strata pieniędzy. A najlepszym przyjacielem człowieka jest telewizor, dzięki któremu można sobie oglądać bajki o wielkiej, wiecznej i wzajemnej miłości. W realnym świecie należy zachować ostrożność jak w dżungli. W utworze Incubus Fish sugeruje, że warto zrobić czasem swojej wybrance intymne i z lekka kompromitujące zdjęcie. Wówczas może zawaha się, zanim nagle wróci "pożyczyć" pieniądze na buty, w których pójdzie potem tańczyć z innym w Sylwestra. Japończyk bije żonę trzy razy dziennie - głosi stare porzekadło - i nawet jeśli czasem zadaje sobie pytanie po co tyle wysiłku, jego żona zna odpowiedź. Nie namawiam nikogo do stosowania przemocy, bowiem damski bokser to coś gorszego nawet od kobiety. Ale prawda jest jedna: dobre i uczuciowe traktowanie sprawia, że bialoglowa wypina się na mężczyznę. Natomiast zlekceważona i sprowadzona czasem do poziomu szmaty uczyni wszystko, żeby udowodnić, że jest czymś więcej. Kiedys pewne dziewczę umotywowało mi swoje odejście słowami: Dawałeś za dużo. Szkoda, że nie dałem jeszcze kopa w zgrabny tyłeczek na drogę.


http://www.krypta.whad.pl/html/opowiesci_z_krypty/kobieta_waz.htm

#gownowpis #opowiescizkrypty #logikaniebieskichpaskow
  • 5
@MajkiGee: gdzieś tam czytałem, że będąc trzydziestoparolatkiem brał sobie nastoletnie loszki i kazał im malować paznokcie i włosy na czarno, żeby były bardziej gotyckie XD W sumie to jebnięty był przez ojca, ale dużo wniósł do polskiej kultury.