Wpis z mikrobloga

@harnas_sv: Straszny ból dupy, agresja i nienawiść w komentarzach, ale czego mogłem się spodziewać... Marnujecie czas, bo on ma w dupie wasze komentarze, jest szczęśliwy i nie musi nikomu nic udowadniać w przeciwieństwie do was - sfrustrowanych przegrywów forsujących jedyną słuszną wizję męskości udając samców alfa i mówiąc jak to byście mu nie wklepali xD
@koroluk: zgadzam sie z Toba, ze co w tym zlego ze naklada makijaz, chociaz musze przyznac, ze czuje sie nieswojo jak widze cos takiego - nie znaczy to ze chcialbym mu #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º), ale po prostu przez brak kontaktu z takimi ludzmi, czuje takie pewne zaskoczenie i mysle ze jeszcze potrwa zanim to bedzie powszechnie widywanym zjawiskiem
@harnas_sv: Szkoda mi go. Zwyczajnie szkoda. Jest jaki jest, spoko, nie przeszkadza mi to bo nie wpływa to na mnie, ale w komentarzach życzą śmierci, grożą. To jest patologia. Co nie zmienia faktu, że mam bekę z jego filmików.
@harnas_sv: Doceniam gościa za odwagę. Pewnie dokładnie wiedział co będzie się działo w komentarzach, mimo wszystko gościu ma #!$%@? i wrzuca nadal filmy. To jest kilka leveli wyżej nad Sebixami czy Januszami. Jedno co mogę się przyczepić, to strasznie rakotwórcze thumbnailsy. A tak to moim zdaniem fajnie zrobione filmy, gościu też nie zachowuje się jak ostatni idiota, wydaje się być nawet sympatyczny. Normalny metroseksualny chłopak, jeżeli jakiś mirek ma problemy z
może właśnie ten typ zostanie modelem i będzie kosił gruby hajs a mireczki dalej będą bóldupić bo ktośtam gdzieśtam sobie zrobił filmik o makijażu dla mężczyzn

@Cointreau: Problem w tym, że będzie wtedy wyglądał bardziej kobieco od wielu koleżanek z branży. Czy o to w tym chodzi? Chyba nie.
A tak poza tym gość wygląda mega nienaturalnie. W sumie tak samo nienaturalnie wygląda wytynkowana panienka.