Wpis z mikrobloga

@McSayerPL: czyli mam rozumieć że wg ciebie nikt nie jest godzien Patronite'a?

@xDawidMx w mojej opinii zbiórka na komputer nie była aktem żebractwa, skoro to było dla ich kanału być albo nie być (stary Macbook już dogorywał, z tego co pisała Kaja).
@linux_to_syf: to widocznie ograniczasz się do samych crapów. Prywatnie nie lubi rzucać bluzgami, a że to jest satyra skierowana w twórców tych crapów to mi to loto.

I tylko się utwierdzam się w przekonaniu że większość Wypoku to hermetyczne środowisko
@simivv: ja tam go nie oglądam regularnie, bo mi szkoda czasu na daily vlogi jak mam do nadrobienia zaległości w subksrypcjach na YT sprzed 3 miesięcy. Jedynie obejrzałem ostatnio materiał jak był na Tokyo Game Show i spotkał się z polskimi indie devami z Sosem na czele.

W każdym razie wydawanie osądu czy wydaje tę kasę mądrze czy nie wolę zostawić osobom, które mu płacą.

@linux_to_syf a widziałem tutaj jak wyszedł
W każdym razie wydawanie osądu czy wydaje tę kasę mądrze czy nie wolę zostawić osobom, które mu płacą.


@TheLaw: To załóżmy że ci, którzy chcą zainwestować w niego i patrzą, jak rozporządza tym hajsiwem, już nie mogą wydać osądu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Patronite to dobra sprawa, problemem jest to, że masa rakowiska się dorwała do tego, ale jeżeli są w tym gronie osób żebrzących jednostki ogarnięte,
@poloyabolo: mam świadomość, że w crowdfoundingu może dojść do nadużyć. Ja staram się do kieszeni nikomu nie zaglądać, nie wiem jak inni. Jak ktoś chce, to niech wpłaca, jak uzna, że nie wydaje tego zgodne z wyznaczonymi celami to niech zrezygnuje i tyle.

No i nie uważam, by Kaja z jakbyniepaczec żebrała. Doceniam twórczość jej i Janusza - pomagają mi kształtować mój gust serialowy i gdyby nie sytuacja finansowa, chętnie rzuciłbym