Wpis z mikrobloga

Sezon kilku ciepłych herbat na dzień uważam za otwarty.
Wszystkie krótkie spodenki wyprane, wyprasowane i wrzucone na najwyższą półkę w szafie.
Koniec prasowania koszulek na okres do marca.
Koniec oddawania 2,5 litra płynów poprzez pory w skórze.
Wiadomo jak się ubrać na wyjście z domu, rano będzie chłodno, popołudniu znośnie.
Deszczu padaj, miasto uschło.
Popijawy w plenerze przenosimy do środka. Większe koszty to mniejsze spożycie. Albo pijemy intymnie, po domach ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ograniczamy palenie aż do zera, łatwiej się zmotywować, kiedy nie chce się wychodzić na dwór.

Dostaję pod opiekę Hiszpana z Hiszpanii. Na semestr. Jak zobaczył zdjęcia kasztanów na mojej ulicy to się instant zakochał w Polsce. A wy co? Pot taki, że w oczy piecze jest fajny? Zimowe błoto wielomiesięczne zamiast porządnego śniegu? Jak bardzo tej wiosny rozłoży mnie alergia? Jesień to jest nadpora roku.

#oswiadczenie #jesien #bojowkajesieni
  • 5
@Maljevic: 25 stopni w pokoju i jakos pot mi oczu nie zalewal, moze troche schudnac by nalezalo?
Otwieramy pore ciaglego przemarzniecia bo "u ciebie grzeja" "no nie :/", ciaglego zimna, chorob, ciemnosci, gnicia, butwienia, dymu i paskudy. Rzeczywiscie nadpora w luj. Wiadomo jak sie ubierac, w gruby plasz i i tak ci bedzie zimno frajerze chyba ze na tramwaj biegniesz. Wtedy jak nie byles nigdy w saunie to masz za darmo.
@Naxster: Kaloryfer z regulacją. Chudnąć, cóż, pozostawię bez komentarza, bo automatyczne powiązywanie wagi ze skłonnością do pocenia jest nielogiczne. Jak smutnym człowiekiem trzeba być, żeby subiektywną opinię z portalu ze śmiesznymi obrazkami tak brać do siebie.

Wykop serious business.
@Maljevic: jak opinię o pogodzie uznajesz za "branie do siebie"... cóż...

Wybacz zapomniałem "( ͡° ͜ʖ ͡°)" a bez tego na wypoku humorystycznego podejścia się nie wyczuje...