Wpis z mikrobloga

http://www.fronda.pl/a/jakie-interesy-prowadzi-syn-tuska,78755.html

Fronda własnie napisała artykuł o tym jakie "szemrane interesy" robi syn Tuska.

Syn byłego premiera Donalda Tuska nadal współpracuje z gdańskim lotniskiem im. Lecha Wałęsy – informuje „Super Express”. Według dziennikarzy tej gazety jego nowa firma GDNexpress zajmuje się przewozem osób. Sam Michał Tusk jest w trakcie rozwiązywania umowy o pracę z portem lotniczym.

Firma Michała Tuska, która specjalizuje się w ekspresowych przewozach na trasie między Bydgoszczą a gdańskim lotniskiem, powstała rok temu. Pierwszy bus wyjechał w trasę pod koniec czerwca.


Czyli czym się zajmuje... uczciwie pracuje? Podczas gdy PiSowcy załatwiają sobie, rodzinom, krewnym państwowe posady na lewo.

Przypomniał mi się stary odcinek Kuby Wojewódzkiego z 2008 roku gdzie był Tusk z synem i Wojewódzki zapytał się młodego (wtedy miał z 18 lat) co chciałby robić w życiu, czy polityka jak Donald - on odpowiedział, że zawsze chciał być kierowcą autobusu i jeżdzić po trasach. Jak widać chłop uczciwie realizuje swoje pasje, a obóz nacjoprawicy, który trzęsie teraz Polską, nadal próbuje się do niego #!$%@?ć.

Czy oni mają chociaż krztę honoru i godności?

#fronda #neuropa #4konserwy #bekazpodludzi
#polityka
źródło: comment_kgdSTRWv0hb7bXCD55FwYk23Zos97y8X.jpg
  • 79
@Holiday: jechałem tym ostatnio. Bardzo sobie chwale, za 50pln jedzie sie w miare nowym busem z wygodnymi skórzanymi fotelami i wifi. Kursy są pod starty i lądowania na lotnisku. Jak wracałem i miałem opóźnienie z 20min to ziomeczek normalnie poczekał i przedzwonił wcześniej za ile bede. Szanuje
@Holiday stawianie Tuska, wywodzącego się z najbardziej śmierdzącej aferami i przekrętami partii, za wzór do naśladowania to chyba jakiś ponury żarcik. Poza tym czego się doszukujesz w tym artykule? Jest tam jakiś atak, którego nie widzę, czy po prostu przyjąłeś retorykę swoich idoli i próbujesz rozkręcić kolejną małą aferę na siłę?
@Holiday: Ciekawie dobrane zdjęcie Tuska obrazujące inny obraz tej sprawy: Tusk - dziennikarz Wyborczej tyle się naprodukował krytykując kolej, a teraz bierze udział w tworzeniu firmy konkurującej z jego "ukochanymi" przewoźnikami szynowymi. Ja tu widzę pewien konflikt.
Tylko synowi Tuska tę posadę w porcie lotniczym załatwiono, bez konkursu i kilka lat go tą posadą "kuszono" cokolwiek to ma znaczyć.


@KawaJimmiego: posadę jaką? Jakby miał pracę załatwianą jakimiś znajomościami to co najmniej dyrektora tego portu lotniczego, albo w ogóle prezesa Orlenu, to w końcu syn premiera! Tym bardziej że w przeciwieństwie do większości misiewiczów to mądry człowiek, a przynajmniej takie wrażenie sprawia w rozmowie. Ale czepianie się pracy w
nacjoprawicy

Ile razy ludzie maja powtarzać, pis nie jest żadna prawicą oprócz tej z nazwy!
btw. miło że nie sygnuje firmy znanym nazwiskiem. Ma pomysł na życie? Niech mu się wiedzie jak najlepiej :)
a obóz nacjoprawicy, który trzęsie teraz Polską, nadal próbuje się do niego #!$%@?ć.


@Holiday: Nie wiem jak Ty, ale ja widze, ze Polska trzesie oboz poboznych socjalistow, gdzie socjalizm ma sie nijak do prawicy.

Jak juz mowa o uczciwym Michale Tusku - powiedz nam kim byl Józef Bąk?( ͡º ͜ʖ͡º)
@Holiday: Czy Michał Tusk, (człowiek z maturą, były dziennikarz Gazety Wyborczej, uwikłany w największą kiedykolwiek kradzież pieniędzy w Polsce- aferę Amber Gold, wobec którego prokuratura umorzyła śledztwo mimo iż wyraźnie przyznał, że pracował dla OLT Express, ta sama prokuratura która odmówiła wszczęcia śledztwa wsp. Amber Gold, aby po odwołaniu KNF wszcząć i umorzyć ww. śledztwo, wobec której potem toczono sprawy dyscyplinarne) pracuje uczciwie?

Nie wiem.

Ale wiesz czego w Polsce ludzie
Przynajmniej widać jak lewactwo z @neuropa jest na bakier z faktami.
Józek Bąk już w zapomnieniu. Osiem lat skrajnego nepotyzmu, Nowaków, Chlebowskich i Drzewieckich. Medali i odznaczeń dla miernot też nie pamięta nasze lewactwo, a Amber Gold to na pewno wina PiSu i uczciwie pracujący Józef Bąk nie miał z tym nic wspólnego.

Cholerna zaraza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tusk - dziennikarz Wyborczej tyle się naprodukował krytykując kolej


@marc1027: Faktycznie, sama krytyka. Np. tutaj:
http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,154495,11368251,Kolej_na_Euro__do_Warszawy___5_godz___do_Poznania.html
Ja widzę rzetelny artykuł informujący o zachodzących pozytywnych zmianach. Sprzed ponad 4 lat, teraz jest na omawianych trasach jeszcze lepiej.

Weź się nie kompromituj, jak nie znasz tematu. Gościu jest mikolem, udziela się na SSC i bynajmniej nie krytykował bez uzasadnienia kolei. Produkuje to się taki Konrad Majszyk z DGP - artykuły pełne bzdur, a