Wpis z mikrobloga

Dobra mirki, nie ma co gadać - zdjęcia z naszego najnowszego domu w Wombwell.

Ceny za miesięczny czynsz z wliczonym: gazem, prądem, ogrzewaniem, wodą, council taxem, wywozem śmieci, pełnym umeblowaniem, pełnym sprzętem kuchennym (żelazko i deska do prasowania też jest), dwoma łazienkami (znajdujące się w piwnicy), internetem 60mbps działającym (również działającym w piwnicy)*
1x pokój 2 osobowy z prywatną łazienką £368 dla singla, £520 dla dwójki
2x tani pokój dla osób chcących zarobić - £282 (jeden zajęty)
2x pokój single £325 - oba już zajęte

*


Za jakiś czas wrzucę filmik z domu - więc zostańcie nastrojeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zacznę od piwnicy i będę szedł ze zdjęciami w górę:

Obserwuj #sorekcharityltd <==

#uk #emigracja #emigrujzwykopem #anglia #yorkshire #pracazagranica #dom
sorek - Dobra mirki, nie ma co gadać - zdjęcia z naszego najnowszego domu w Wombwell....

źródło: comment_j4Krt0bVo9UBYL19gMXKWnJoNlYT9Fsc.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
To łóżko pod skosem jest tak klaustrofobiczne, że nawet ja nie mając klaustrofobii czułbym się tam bardzo nieswojo. Nie mówiąc już o porannym przyj*baniu głową w sufit ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale reszta bardzo fajna, warte nerki.
  • Odpowiedz
ty masz inną pracę, czy już tylko z tego żyjesz?


@PoProstuMichal: nie mam czasu robić nic innego, owc.. znaczy mirki wymagają mojej opieki 24/7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w ogóle wszystko sam urządzasz, czy korzystasz z kogoś a ty tylko kupujesz? nieźle wszystko wygląda


Mamy dekoratorke o której kiedyś wspominałem w tym wpisie <==

Ma świetne oko i dzięki nam zaczęła prowadzić własny sklep z meblami przez
  • Odpowiedz
Tylko kuchnia spoko, reszta to warunki dla podludzi


@dwal: z ciekawości - możesz pokazać pokój który uważasz za dobry standard? Postaram się więcej tego typu przygotować na następny raz (mimo tego że w swojej ofercie mamy duże pokoje 2 osobowe). Może wyczaje sposób by poprawić jakość pokojów :)

Ja zamawiam jeden na luty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nibirutravian: pfy, do lutego to my ze 2 domy
  • Odpowiedz
@sorek: wystrój jest ładny niestety rozmiar np. single na piętrze uwłaszcza godności człowieka.
Wiem, że chcesz jak najwięcej na tym zarobić ale wstydziłbym się komukolwiek zaproponować 3,5m2(?) jako "pokój do wynajęcia"
  • Odpowiedz
3,5m2(?) jako "pokój do wynajęcia"


@dwal: wiem, że to może dziwnie wyglądać przez soczewkę szerokokątną, ale wszystkie pokoje są zgodne z Brytyjskimi normami i standardami i najmniejszy pokój jaki oferuje ma nieco więcej ponad 6.5m^2 - tak więc nie ma problemu jeśli chodzi o miejsce, te pokoje wbrew pozorom są bardzo przestrzenne!
  • Odpowiedz