Wpis z mikrobloga

Mireczki jest sprawa, wyjeżdżam i potrzebuję jakiejś saszetki na najpotrzebniejsze rzeczy (nie chcę wszystkiego po kieszeniach trzymać). W sklepach tylko kołczany prawilności albo pedalskie torebki ( ͡° ʖ̯ ͡°) jednak coś muszę wybrać i tutaj pytanie do Was
#pytanie #pytaniedoeksperta #modameska
darwini - Mireczki jest sprawa, wyjeżdżam i potrzebuję jakiejś saszetki na najpotrzeb...

źródło: comment_vLvXzFjLob95TrnYrq35BF1Qur8GfwOP.jpg

Pobierz

co mniej przypałowe?

  • kołczan 57.8% (185)
  • torebka 42.2% (135)

Oddanych głosów: 320

  • 13
@darwini: Jeden kołczan z Ciebie sebiksa nie zrobi. Lepiej nie brać mimo że praktyczne ale się kojarzy z sebkami.
Mam noszę jak człowiek na pasku, praktyczne zmieści się kilka pierdół, a sebiksem nie jestem więc #!$%@? co tam pomyślą. Fajne na festiwalach i wycieczkach. Większość ludzi w tym śmiga i nikt nie myśli że wstyd bo jakaś grupka idiotów tez to nosi.
@darwini: Żadne nie jest przypałowe, ale jak pytasz mirków to nawet nie wychodź z piwnicy. Stworzyli sobie jakieś stereotypy na podstawie sebixów czy innych januszy, i teraz jak nie wyglądasz jak typowy piwniczanin to jesteś nazwany "pedałem", "modnisiem" itp. Jakbyś zapytał o męską torbę to by cie chyba zlinczowali.