Wpis z mikrobloga

tylko trochę się trzeba znać bo jak kupisz z jakaś już #!$%@? to powodzenia w naprawie


@LinQ: Tak jak piszesz, tylko trochę :) Wystarczy żeby ocenić czy faktycznie z nią nic nie jest, są większe problemy jakich można się w samochodzie spodziewać.
@SuperHiperBola: jak głównie do miasta to szukaj czegoś bez turbo i w benzynie. Z tą trasa o której wspomniałeś robi się już ciężej. Może zaproponuje: megane iii, kia Ceed, hyundai i30, honda Civic w tych pieniądzach ciężko będzie ale może. Z tego co podałem najmłodszy będzie ceed i i30, potem megane a potem Civic.
@SuperHiperBola: W takim budżecie rozważałbym jeszcze forda focusa mk2, silniki benzynowe bardzo dobre, zawieszenie jedno z lepszych w klasie a i całkiem wytrzymałe. Automat spoko ale polecam diagnostykę w serwisie zajmującym się automatami ;) moim zdaniem focus lepszy niż octavia jeśli ma być to auto do miasta przede wszystkim, octavia gabarytowo sporo wieksza jest. Koledzy jeszcze polecają fiata bravo-moim zdaniem też dobry pomysł. Poprawny do bólu samochód miejski to golf v/vi
Ja w dokladnie takim samym budzecie I do tych samych potrzeb kupilem ostatnio Fieste (interesowaly mnie tylko hatchbacki)