Wpis z mikrobloga

@sspiderr: moja luba kupiła auto od przyjaciela rodziny. Dopiero po czasie wydało się, że auto miało spotkanie 3. stopnia z sarną i szyba jest źle wstawiona, co objawiało się basenem w środku :)
czasie wydało się, że auto miało spotkanie 3. stopnia z sarną i szyba jest źle wstawiona, co objawiało się basenem w środku :)


@kubapolice: to auto jest udokumentowane w 100%, po prostu pewniak. Moja luba z kolei kupiła auto też od przyjaciela rodziny, wszystko miało być okej, cena 8000 i sprzęgło chodziło tak sobie więc sprzedający kazał jechać do mechanika na "drobna korektę bo sprzęgło jest nowe", przyjcehała do mechanika, sprzęgło
@sspiderr: podejrzewam, że więcej nie dostaniesz. To zależy czy chcesz sprzedać szybko, czy chcesz się z tym męczyć kilka miesięcy. Jak sprzedawałem Micrę swojego dziadka, to poszła w jeden dzień (dokładnie 22 godziny od ogłoszenia była podpisana umowa), ale cena była w miarę atrakcyjna a stan auta świetny. Więc musisz wybrać. Możesz próbować wystawiać za więcej, ale nie wróżę sukcesu. Życzę jednak powodzenia :)
usisz wybrać. Możesz próbować wystawiać za więcej, ale nie wróżę sukcesu. Życzę jednak po


@kubapolice: Właścicielka traktuje je jako garażowane auto salonowe, chce za nie 6800 - tyle za auto nowe z salonu które postało w garażu i cały czas jest na chodzie.
@sspiderr: kumpel podobny przypadek tylko, ze sedan - i troszkę wiekszy przebieg - też pewne auto, od nowości u niego w domu korzystane tylko w awaryjnych sytuacjach - albo jak były potrzebne dwa auta - wystawił za 5 900 i nikt się nie odezwał.