Wpis z mikrobloga

#nomercy proszę się określić do czwartku kto wpada na #voodcamp 1. października.

Proponuję pojawić się w okolicach godziny 15-16 i spędzić noc na LANiu terrorystów w CSie / graniu w planszowki, albo jednym i drugim.

Z niemirkujących powinien być Balin.
Jeśli ktoś ma alergię na koty to klimat może być niesprzyjający bo mam dwa
Weźcie sobie jakieś śpiworki bo warunki będą mocno polowe jeśli o spanie chodzi.

Z dobrych wiadomości: powinno być wygodniej z kompami niż ostatnio, jeszcze nie wywaliłem starych biurek po remoncie.
Mam dwa wolne monitory, jeden w miarę sensowny full hd, drugi #!$%@? na w razie niemca.

@czupax nie mam już zapasowej klawiatury ta, którą ostatnio wyciągałem dla ciebie z piwnicy jest teraz w regularnym użyciu bo swoją poprzednią zalałem :<

Nie zaszkodzi jeśli weźmie ktoś router dodatkowy bo mój ma tylko 4 sloty z czego 3 będą wolne + wi-fi, ale po wi-fi to co najwyżej mirko a nie CS, oczywiście kable sieciowe i inne też weźcie bo ja za dużo tego nie mam.

  • 21
@Meles_Meneles: W okolicach czwartku będę jakieś 50km od Warszawy na zachód, ale bez możliwości podjechania. Właśnie pakuję się na pierwszą trasę w nowej robocie.
Btw. nie chce ktoś kupić sprzętu udojowego? xD
@Meles_Meneles: Jadę polskim busem z Wrocławia do Warszawy w piątek po robocie. Kima w wyrku w Warszawie i jeżeli @fiszu86 będzie w sobotę jechał to chętnie pojadę tam nocować. Tylko miejsce i godzinę odjazdu muszę poznać.

Niestety PC nie mogę zabrać, ale nie muszę grać. Wystarczy, że będę miał piwo, to sobie popiję i popuszczam bąki :)
@fiszu86: @Czupax: @Lynx366: @sidhellfire:

No to dziewczyny bierzcie:
coś do spania
jakiś ręcznik dla chętnych na prysznic (raczej nie wspólny bo mało miejsca :P)
kto może, to kompa do grania w gre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dobry humor
co kto tam ma zamiar pić
trochę hajsu na tradycyjną pizzę

Zapraszam w okolicach gdoziny 15+

nie nażerajcie się po drodze bo będzie zupa szczawiowa