Wpis z mikrobloga

Cześć mirasyy. Jakiego laptopa polecacie w przedziale cenowym 3000-3500zł? Jednostka będzie przed wszystkim używana na studiach politechnicznych(teleinformatyka). Poza tym zajmuje się półprofesjonalnie grafiką i wideo, czasami wpadnie mi zamówienie na zrobienie wizytówki, stronki czy obróbki jakiegoś wideo. Chciałbym żeby lapek był niezawodny a żywotność jego baterii była zadowalająca. Mogą być laptopy poleasingowe, używany najlepiej z linkiem do oferty, świetnie gdyby tereny sklepu obejmowały bielsko, katowice ew. Kraków, Gliwice lub okolice ;) myślałem nad : Lenovo Y50-70 z kartą 860M i ssd albo używką z 960M. #laptopy #laptop #pytanie #pomocy #szukamlaptopa
  • 5
dell 7559


@Pustulka:
dell
lenovo
z tego co widzę różni się tylko procek a przebitka cenowa jest znaczna. Jakościowo tak bardzo się różnią? nie znam się kompletnie na laptopach..;( o outlet della ciężko w tych modelach co podałeś a uzywki z uk na allegro.
o outlet della ciężko w tych modelach co podałeś a uzywki z uk na allegro


@markowy:
http://allegro.pl/dell-precision-m7510-i5-6300hq-8gb-500gb-amd-i6507195473.html
Kiedyś też był w tych pieniądzach z m1000m

znalazłem takiego jeszcze link

7559 to raczej brać tylko nowy.

z tego co widzę różni się tylko procek a przebitka cenowa jest znaczna. Jakościowo tak bardzo się różnią? nie znam się kompletnie na laptopach..;(

Lenovo ma gorszy serwis, bardziej awaryjną konstrukcję, więc jak widzisz z jakiegoś