Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@?ło się. Zakochał się we mnie kolega z pracy. Ja w nim nie, to tylko dobry kumpel, sama w tym momencie #!$%@?ę się w kimś innym. Co za #!$%@? moda na sukces.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 14
**twojeproblemya_moje**: To jest "moda na sukces"? Ja się spotykam z żonatym facetem, którego chętnie bym przygruchała na dłużej, albo może i nie, bo cenię sobie swoją samotność i niezależność, a przy tym wiem, że bym zniszczyła życie jemu i jeszcze jego żonie prawdopodobnie, a nawet nie wiem czy on by czegoś więcej chciał, czy tylko mnie wykorzystuje, więc stąpam po bardzo cienkim lodzie. Sama nie wiem, czego chcę, ani co
qwertyuiop: Mirki nie łamcie prawa jak głupie by nie było..
Nie warto było krwa

Jestem osobą która grzeje dupę przed kompem tak na ogół, taki typowy mirek, piwniczak, nie wiele znajomych. Zostałem aresztowany przez policję, i potraktowany jak najgorszy bandyta.. spędziłem 41h w celu, gdzie zabrali ci wszystko, bluze, wszystko co ma sznurki, buty, jakaś biżutera, nawet okulary. W celi nic.. ani kibla, ani kranu, ani zegarka. Łóżko najtwardsze jak tylko