Wpis z mikrobloga

Co powiecie o gameplayu?
Ja po jednym dniu grania doszedłem do następujących wniosków:
1. jest gorsza od dema
3.piłka sie odbija i lata wszędzie
4.zapomnieli dodać takiego ficzera jak faule, faul to tylko wślizg łamiący nogi, strzał z bara w brzuch na pełnej #!$%@? to czystość.
5. szybkość miała być w końcu normalna, a wciąż cahil czy inny kloc dogania sterlinga albo bale'a
6. moi zawodnicy wchodzą mi sami pod nogi jak mam piłkę
7. Miało być fajnie a wyszła taka Fifa16.5

A tak oprócz tego to całkiem spoko( ͡° ͜ʖ ͡°)
Opinie sformułowałem po kilkunastu meczach online w FUT i sezonach na #ps4
#fifa17 #fifa #gry
  • 9
@kett47: Nie grałem w pełną wersję, ale w demie przecież można się tak z rozpędu wpierdzielić w innego zawodnika, że aż kontroler wibruje na maksa i go w ten sposób sfaulować, raz grając z bratem to po jednej takiej akcji nawet czerwoną dostałem, bo tamten przez spory kawałek pola karnego przeleciał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kett47: Jutro zagram to się zobaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale widziałem dzisiaj przez moment jak dzieciaki grały w Saturnie to jakoś różnicy pomiędzy demem nie zauważyłem.
@kett47: Ad
1/ zgadzam się
2/ zgadzam się
3/ zgadzam się
4/ całkowicie się zgadzam, dodatkowo wogóle nie widze róznicy w biciu rzutów wolnych, a podobno jakieś zmiany miały być. Jest dokładnie tak jak w f16. Przez ok 15 meczy, miałem tylko jeden rzut wolny w okolicach 20m od bramki. Ogólnie, może z 10 fauli. Dramat
5/ tu akurat się nie zgodzę, próbowałem Sahinem dogonić jakiegoś bylejakiego skrzydłowego, 50 metrów pościgu,