Wpis z mikrobloga

Play internet na kartę, najtańszy starter 9zł, 100GB za rejestrację. Powtarzać aż do końca promocji
Podobno jest coś podobnego w Plusie, możesz być tym zainteresowany jak Play ma u Ciebie dupny zasięg
@Szyn44: Starter za 9 zł (ten od internetu 3gb chyba) ma ważność 7 dni, a 100GB na 30 dni - czyli te 100GB przedłuży możliwość korzystania z neta na cały miesiąc? Bo oni piszą o "ważności konta" - czyli czas kiedy bez doładowywania nie zablokują karty... Sam też nie wiem na co się zdecydować. Myślałem nawet o tym 25gb / 50 zł na rok, po 2gb miesięcznie - ale nie wiem
@silwek: kurcze, ja mam starter za 19zł i mam jakieś 500mb (chyba) co miesiąc przez rok więc ważność konta mam zachowaną, korzystam z tego startera już trzeci miesiąc i jest ok
@Szyn44 to widzisz, masz farta - bo teraz to zmienili, za dużo osób właśnie tak kombinowało ;/ teraz ten za 19 zł też jest na 7 dni. Jedynie za 50 zł daje co miesiąc 2gb... Ale patrząc na ceny internetu jakie moge w abonamencie aktywować, to te 50 zł i tak wychodzi ok. 4.2 zł za 2gb + może te 100GB by się przedłużało? Nie wiem, musiałbym wypróbować, ale i tak korzystniej