Wpis z mikrobloga

@kawazrana: @spoxman: raczej jak człowiek "K" (konfitura) nie lubie takich akcji, a to tylko praca wiec nie nocuje i pozar w nocy raczej mnie nie zaskoczy.
#!$%@? tylko fakt ze jak jakaś Karynka dostąpi tego błogosławionego stanu to jej pada na resztki zwojów mózgowych i #!$%@? takie szopy. czy to klatka, sklep, restauracja ... zawsze to samo. Bo ona matka i ma dziecko !
@Pie_Czar etam, moze byc i konfitura, bez przesady, to nie jest miejsce na wozki jeszcze w takiej ilosci i tak ustawionych, zero zastanowienia a potem ukradli, wystawili na deszcz, zlisliwe sasiady itd. Takie rzeczy trzyma sie w wozkowni albo w mieszkaniu (tak, na 4 pietrze tez, trzeba bylo se na parterze kupic zanim dziecko zrobiliscie), a nie w tak malym przejsciu.
@kloner11: dzieki, ale nie uznaje donosicielstwa. gdyby az tak bardzo mi to przeszkadzało to przeszedłbym sie po klatce i pogadał. wole załatwiać sprawy jak człowiek a nie bulwa ( ͡º ͜ʖ͡º)
wyżaliłem sie na wypoku i jakos tak lepiej
@Pie_Czar nalezaloby do kazdego dopiac karteczke, ale poprosic o interwencje w spoldzielni/wspolnocie. Jak nakaz administracyjny nie pomoze bez zadnych oporow wystawilabym ten wozek nawet w taka pogode jak dzis na zewnatrz. Nie ma innej mozliwosci przejscia nawet samego czlowieka, a co dopiero z rowerem czy chocby wozkiem znoszonym z mieszkania. To jest totalne przegiecie.