Wpis z mikrobloga

@yacolek: @fervi: Op nie zna podstaw systemów operacyjnych, męczy mnie od kilku dni że chce zainstalować flasha a jako dowód tego nagrywa filmy gdzie pokazuje jak instaluje javę, na końcu się okazuje iż myśli, że java to flash, nie potrafi wygooglować najprostszych poradników, skopiować tekstu z konsoli, wysłać priva na wypoku i ma jakąś manię na punkcie prywatności.
Nie w VB tylko natywnie, najlepiej z pendrive. A i tak dojda po tym skad sie laczyles wiec jesli chcesz byc jak najbardziej anonimowy to bierz laptop i jakies distro na pendrive. Z siecia polacz sie przez anonimowy VPN lub TOR i trzymaj sie z dala od flasha
@pixel32: F12 przy uruchamianiu komputera powinno wywołać menu urządzeń rozruchowych. Następnie wybierasz pendrive'a z listy.

Jeśli jednak zadajesz takie pytania, to narzędzia, o które pytasz, nie będą w Twoich rękach bezpieczne. Musisz poprosić kogoś o ustawienie tego za Ciebie.
@ceflon: Nie koniecznie, ludzie sa glupi/nie umieja czytac. My tez kiedys uczylismy sie otwierac BIOS tylko ze za naszych czasow internet byl w deficycie i nie bylo kogo pytac wiec trzeba bylo lamanym angielskim rozszyfrowac co tam jest na tym pierwszym ekranie i zaryzykowac klikniecie F2, F10, F12 lub Delete.
@JollyGiant: no ale mamy XXI wiek, cała nauka na wyciągnięcie palca do internetu, szczególnie ta komputerowa. Ja mam podobnie jak OP wole jak ktoś mi powie dokładnie jak rozwiązać problem zamiast czytać do okoła, ale jakieś podstawy trzeba jednak znać...
@Gazarjan: u mnie się nie chce zgłosić bios.A mój system to:

Procesor Intel Pentium CPU G3260 3.30 GHz
Pamięć Ram 16 GB
Karta Graficzna NVIDIA GeForce GT-730
Windows 10 OEM 64 bitowy.
@Gazarjan: A mam drugi komputer który się nie zgłasza monitor i prawdopodobnie karta grafik padła .Oto dane drugiego kompa:
Typ procesora AMD Sempron, 1600 MHz (8 x 200) 2800+
Nazwa płyty głównej Nieznane
Mikroukład płyty głównej nVIDIA nForce4, AMD Hammer
Pamięć fizyczna 2048 MB (PC3200 DDR SDRAM)
Typ BIOS'u Award Modular (06/08/06)
Port komunikacyjny Communications Port (COM1)
Port komunikacyjny Communications Port (COM2)
Port komunikacyjny Port drukarki (LPT1)

Ekran:
Karta wideo Radeon