Wpis z mikrobloga

@ScaRRyMaN: osobiscie ? nie - ale rozumiem pasje i milosc do konkretnego modelu. Jeden bedzie sie masturbowal do syrenki 104 tzw kurolapki #gimbynieznajo a drugi wogole nie bedzie kumal o czym ty rozmawiasz. Pasja i parcie do metey.... czy ja korpomrowka znajde czasu na tyle zeby sobie znalezc taka zabawke. Splodzic syna, zbudowac dom ,posadzic drzewo , odbudowac auto. ...
@szaremyszki: za szczeniaka rozstroiłem radio w syrence ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak ja nie odbuduje jakiegoś klasyka to nie będę spełniony, dlatego nie pracuje w korpo tylko na własną rękę. Łatwiej podjąć decyzje np o zakupie dobrej podstawy pod odbudowę
@ScaRRyMaN: decyzja przy moim temperamencie to jest 5 minut. #!$%@? mnie system gdzie trzeba placic OC @mfind mimo ze pudlo stoi 3 lata na rekonstrukcji , ewentualnie w druga strone - masz baze na dziko - i zeby do potem udostepnic do ruchu - to znowu koszta z czapki jakby to byla rakieta elona muska () . Macierzystego przemyslu motoryzacyjnego #!$%@? w kraju... rynek wtorny- milosnikow -
@szaremyszki: Co zrobisz Mireczku :/ Najpewniej jest to po prostu pójście na łatwizne, aby uniknąć masy "nieużywanych" samochodów, które ostatecznie jeździłyby i powodowały szkody. Większość byłaby niewypłacalna albo unikała spłaty i wszystko leciałoby z UFG, na które robią zrzutkę wszyscy kierowcy. Może kiedyś zostanie to jakoś lepiej rozwiązane
@mfind: a po co kontrolować i sprawdzać? Dopóki nic się nie stanie to nie ma tematu. W razie zdarzenia, właściciel ponosi pełną materialną odpowiedzialność. Ma pokryć wszystko. Jeżeli będzie mu trzeba sprzedać dom, niech tak będzie. Mógł nie kombinować.
@ksiak: Patrz wyżej Mireczku na mój komentarz. Odpowiedzialność to nie problem, bo bardzo szybko może się okazać, że "nic nie ma" i za takie szkody płacimy później wszyscy.
@ScaRRyMaN: I to jest dobry motyw. Na czas remontu zdaje się wszystkie dokumenty razem z tablicami do WK.
@mfind: nie ma takiej opcji, że nic nie ma. Jakoś żyję tak? A skoro żyje to może i pracować. Niech więc odrabia. Niestety nie możemy cierpieć kosztem paru kombinatorów.