Wpis z mikrobloga

@qwertyfikacja: #gearbest #ilife
Pytanie do posiadaczy odkurzacza ilife z mopem.
Jak się to Wam sprawdza? Czy ta ścierka cokolwiek daje podczas odkurzania? Nie rozmazuje tylko jakichś smug na podłodze?
Myślę nad zakupem modelu A4, ale waham się trochę, bo niby ma dużą moc, turboszczotkę i dwie miotełki (więc zakładam, że w odkurzaniu będzie lepszy niż pozostałe), ale nie wiem czy nie tracę czegoś fajnego rezygnując z funkcji mopowania.
  • 12
@qwertyfikacja jak masz dywany to i tak musisz jeździć bez mopa, ale sam mop, namoczony płynem do podłóg, nawet nieźle ją wypoleruje, szału nie będzie, ale widać różnice.
Ładne zamazuje składy stóp, i mniejsze smugi, podłoga wygląda jak umyta i wysusza. Ale nadaje się tyko do mniejszych mieszkań, jak masz duży metraż to efekt będzie mniejszy.
Podepne się pod temat, mam w domu około 70 metrów w płytkach i parkiecie i tutaj chciałbym żeby była opcja mopowania na mokro, oraz 50 metrów w wykładzinie dywanowej z krótkim włosem, czy V7S jest optymalnym rozwiązaniem? Kwestia kosztów raczej drugorzędna, wolę dołożyć parę zł i mieć wszystko kompleksowo. Odkurzacz będzie więcej czasu spędzał na płytkach i parkiecie niż na wykładzinie.
@Stalowiak: Interesuję się od dwóch tygodni tym tematem i doszedłem do wniosku że wezmę A4. Mam tak samo około 80-90 metrów samych paneli i płytek. Docisk mopa nie jest duży więc tylko powierzchniowo zmoczy podłogę. Przemówiła do mnie moc A4. Opinie użytkowników są takie że dorównuje droższym modelom. Jeżeli się mylę to proszę o sprostowanie.