Wpis z mikrobloga

Mam dosyć. Załamka. Trzy tygodnie pisania przez #tinder i Whatsapp, żeby na końcu dowiedzieć się, że czekała na decyzję chada, dla którego zostawiła swojego faceta. A i tak by nic nie wyszło, bo mam 175 cm wzrostu. I jeszcze chamski przytyk na koniec. Po prostu jest mi smutno, nawet płakać mi się chce, bo co z tego, że mało wartościowa kobieta, ale ostatnio mam tak cały czas. Przepraszam za swoje #feels tutaj przy sobocie.

#przegryw #blackpill #badoo #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #vejt #logikarozowychpaskow #p0lka #rozowepaski
SzymonXes - Mam dosyć. Załamka. Trzy tygodnie pisania przez #tinder i Whatsapp, żeby ...

źródło: waaa

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@SzymonXes: Współczuję. Nic nie straciłeś, perfidna baba. Najpierw pisze "bez urazy", a później wyzywa od karzełków. I chyba niezbyt inteligentna, bo co to za określenia "crush" czy "hih". Wiem jak Ci jest ciężko, ale tu naprawdę nie było o co walczyć. No chyba, że o jednorazowy wystrzał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SzymonXes taka rola faceta. Nie pozostaje nic innego jak robienie hajsu, siłownia i nabieranie dystansu między takimi sytuacjami. Facet nie ma wyboru - musi strać się być lepszy niż średnia.
  • Odpowiedz
@SzymonXes: po #!$%@? wy w ogole korzystacie z tego tindera, aplikacja gdzie trzeba sobie zrobic dobra reklame, dobrze wygladac i wygrac talent show, a wy zdziwieni ze laski patrza na wyglad, wzrost i tak dalej. Jezeli macie jakiekolwiek atuty, to sobie je odbieracie korzystajac z tego gowna
  • Odpowiedz
@SzymonXes: fajnie, że Twoje wiadomości są po prawej stronie jako nadawcy, ale jednocześnie nazwa kontaktu to też Ty, co sugerowałoby, że to laska robi screena. Pomijam, że żenujący fejczur
  • Odpowiedz
kolejny fejk ze stajni szymusia, tylko po #!$%@? on to robi? nudzi mu się chyba


@mascarponie: Nie do mnie pytanie, ale myślę, że dla jaj. Tym bardziej, że każda zarzutka jest otagowana. Z drugiej strony: to jest wykop, nie widzę nic złego w bejtowaniu, szczególnie takim oznaczonym.
  • Odpowiedz