Wpis z mikrobloga

Mam dosyć. Załamka. Trzy tygodnie pisania przez #tinder i Whatsapp, żeby na końcu dowiedzieć się, że czekała na decyzję chada, dla którego zostawiła swojego faceta. A i tak by nic nie wyszło, bo mam 175 cm wzrostu. I jeszcze chamski przytyk na koniec. Po prostu jest mi smutno, nawet płakać mi się chce, bo co z tego, że mało wartościowa kobieta, ale ostatnio mam tak cały czas. Przepraszam za swoje #feels tutaj przy sobocie.

#przegryw #blackpill #badoo #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #vejt #logikarozowychpaskow #p0lka #rozowepaski
Pobierz
źródło: waaa
  • 45
@SzymonXes: czy ty nie szukasz przypadkiem dziewczyny, bo szukasz wymówki do pozostania żałosnym? Uwierz mi lepiej ten czas zainwestuje w samorozwój, przecież gdyby ta dziewczyna cię zaakceptowała z twoimi wadami to by to cię motywowało do pozostania żałosnym. Typiara nawet nie potrafi napisać film "fantasy" poprawnie, serio wiążąc się z kimś takim byś tylko robił sobie krzywdę.

Skup się na sobie miras
@lexico: a do czego innego ma się nadawać? Oczekujesz certyfikatu z umiejętności tłumaczenia islandzkiego i umiejętności tańczenia samby na krze?
@SzymonXes
Nie rozumiem jednego - dlaczego na górze w oknie ejst Twoje imię? Czy jak na Badoo/Tinder/Whatsapp będę pisał z Julkami to też w oknie rozmowy na górze będzie widniało Mirosław zamiast Julka?
W ogóle to wali takim fejkiem, że jeżeli nie Ty to zrobiłeś, to znaczy, że sudenafil podszywa się pod Julki na tinderze i wrabia biednych chłopców podkręcając nienawiść.