Wpis z mikrobloga

#bukmacherka Jezu jak ja kisne z ta obecna fascynacja grupami na fb pod tagiem xD JAnusze znalezli sposob na zysk, bukmacherzy ich nienawidza xD Plus obecni spece od podawania typow, wejdzie takiemu kilka spotkan i "Dawajcie na mojo grupe na fejsiku" Jeden nawet prosil o skriny kuponow ze swoimi typami bo sam pewnie gra za grosze xD

Druga sprawa platne grupy. Kiedy wy #!$%@? zrozumiecie ze zarabia tylko osoba ktora sprzedaje typy, badz resellerzy? Bo Wy jestescie januszami, typowymi naiwniakami ktorzy nigdy nie zlapia kursow ktore podaje gosc bo a) gracie na jednym buku pewnie b) dobrzy typerzy daja typ ktory wy dostajecie po 2minutach i juz #!$%@? z grania c) nie gracie pewnie wszystkiego bo tu zapomnicie tu cos. I koles robi yield 10% a u Was -10%. Przerabialismy to juz na wykopie, to wy dalej jak debile dajecie zarobic cwaniakom.

Serio ten tag to teraz jedno wielkie gowno :/
  • 24
@Perlo: gosciu nawet nie wiesz po co chcialem te screeny to raz, po dwa jestes pewnie jednym ze stalych abonentow grup skladkowych, po trzy, wiadomo ze te grupy skladkowe to byl fart zycia, okres miesiaca kiedy przynosilo to zysk, po cztery jak chcesz zarobic to zapraszam do moich typow
@Perlo: tylko ja nie robie grupy skladkowej tylko podaje wlasne typy, ktore od ponad tygodnia (tylko tyle pisze je tu ze statystykami i mam na to dowod) przynosza codziennie zysk
@Perlo: lepsza beka z gości co kupują typy od gościa co wrzuca masowo swoje typy ;) to świadczy tylko o tym, że raczej nie analizuje i nie wybiera najpewniejszych tylko wali tak jak każdy janusz :D Oczywiście to dobrze, ale jeśli ktoś kupuje typy to trochę mi szkoda naiwniaka
@Perlo: polac mu bo dobrze gada!!
Teraz pod tagiem jest taka #!$%@?, ze szkoda slow. Kiedys pamietam, jak Kitz byl, bart, okres Twoich skladek. Teraz mam wrazenie, ze z tamtych bywalcow mirko nikt juz tu sie nie odzywa bo az wstyd im to czytac.
Ja np czytam te obecne wpisy z zazenowaniem. Jak widze wpis typa, ktory stawia ha 2,5 przy wyniku 4:0 dla Portugalii i sie chwali, ze ma super