Wpis z mikrobloga

Wszyscy spod tagu #watchboners chodzą w koszulach na codzień czy do pracy bo już sam nie wiem( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Carotas: Przede wszystkim to zależy od okazji, ale w kontekście zegarków istotne jest to, że wiele z nich kiepsko wygląda z czymkolwiek innym niż koszula.
Możesz podać namiar na koszule?


@karambolo: Lambert - kupowana w sklepie stacjonarnym, ale to aktualna kolekcja, więc pewnie jest też na www :)

A ogólnie na co dzień (i do kamizelki skórzanej, do kurtki, do bluzy) to lepiej divera brać niż coś bardziej klasycznego?


@Carotas: Nad tym sam się zastanawiam:) Planowałem kupić niedługo jakiś na pasku parcianym albo gumowym. Ich oferta jest jednak niewielka, więc chyba zdecyduję się na jakiś
@1788:
A ten Hamilton na co dzień czy bardziej na okazje?
I w sumie dałeś fajny pomysł z paskiem bo ja planuję 1 zegarek (mam 1 kieszonkowyxD) ale dopiero za 3 miechy na urodziny i chciałem sobie jakiegoś zeppelina, atlantica. Coś na skórzanym pasku tylko w szkole mi classmate'y mówią że to do mnie w ogóle nie pasuje. A z drugiej strony nie chce jakoś Divera( ͡° ʖ̯ ͡
@1788 bardzo fajny Hamilton, chociaż osobiście uważam, że w tych mechanizmach nie ma za bardzo co oglądać, więc ich eksponowanie to nie moja bajka, ale wygląda przyzwoicie. Zarówno do garniaka bym go ubrał jak i jako EDC.
@Carotas: jak typowa elegancja to nie Twój styl, to poza stricte sportowymi diverami (nie, to że James Bond to chodząca w smokingu reklama submarinera to żaden wyznacznik) masz dużo innych typów zegarków. Są fajne sportowe chronografy z eleganckim zacięciem, często nawiązujące do motoryzacji. Jest też od groma pilotów, które są robią za świetne zegarki EDC. Nie są to sikory pod garnitur, ale na smart casual się nadadzą, a i każdą nieformalną