Wpis z mikrobloga

kukiz który był za ustawą mordującą kobiety


@list86: Że co?

i który wprowadził do sejmu nacjololo z rn?


@list86: Pluralizm polityczny to chyba dobra rzecz. Idea narodowa wreszcie ma reprezentację w parlamencie.

A Korwin to eeeeh.. byłoby fajnie ale jemu nie zależy na wygranej. On chce tylko pobić jakiś rekord ilości partii które założył.


@list86: Raczej Polacy nie rozumieją idei wolnościowej. No bo jak to, państwo miałoby przestać za
Ja nie głosowałem na PiS ani PO, ale uważam że Polska poszła w lepszym kierunku. Parę rzeczy mi się nie podoba jak 500+, Mieszkanie+, zgoda na aborcję, ale ogólnie są na plus. Oczywiście dalej nie zamierzam na nich głosować, ale jest w miarę spoko.
Że co?


@kw401: 20 posłów głosowało za ustawą antyaborcyjną, 3 przeciw, choć faktycznie sam Paweł Kukiz był wśród tych 3. Później zasłynął tekstem "trzeba zdawać sobie sprawę komu się dawało"

Pluralizm polityczny to chyba dobra rzecz. Idea narodowa wreszcie ma reprezentację w parlamencie.


@kw401: to może wprowadźmy też np. prawdziwego żywego osła by idea zwierzęca też miała reprezentację?
Poza tym jaka to idea narodowa, obecnie to są dupolizy Putina które
@Ninik: Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec,
@pytonger: Likwidacja cenzury, całego tego pieprzenia o mowie nienawiści, hejtstopach i innych dziadostwach. Już nie trzeba udawać, że się kocha muzułmanów czy innych, bo można iść do wiezięnia. Wolność dla mnie jest najważniejsza. Dodtkowo porzucenie polityki wstydu, typu "jestem Polakiem, jestem gorszy", już nie trzeba się wstydzić swojej flagi. Do tego wprowadzenie pluralizmu w mediach nadawanych publicznie anteną, teraz TVP Info nie jest kopią TVN, mamy dwa główne medium o innych