Wpis z mikrobloga

@UsmyPasarzerNostromo: tak z ciekawości, biegasz rano czy wieczorem? Bo chciałam zacząć biegać rano, bo wieczorem się trochę cykam, moja trasa jest taka trochę straszna, ale patrząc na temperatury to rano jest dużo zimniej niż wieczorem :( i nie wiem jak mój organizm zareaguje na takie niskie temperatury (#newbie here)
@pesia ja wolę biegać wieczorem, rano rzadko mi się zdarza jak już do południa to tak koło 10 rano najwcześniej. Jak mieszkasz w mieście to zawsze możesz znaleźć jakąś oświetlona trasę na uboczu ja mam kilka takich po których biegam jak jest już ciemno i jest bezpiecznie. Bardziej boję się psów jak widzę jakiegoś bez właściciela to zawracam i zmieniam trasę. Wolę nie ryzykować. Do temperatury można się przyzwyczaić. Ja biegałem przy
@UsmyPasarzerNostromo: wlasnie moja trasa jest dosc oswietlona, ale po jednej ze stron mam taki dość "dziki" wał i własnie przy nim boję się biegać, bo potrafiłam biagać o 21 i nikogo nie spotkać na trasie;/
w sumie rozwiązaniem byłoby po prostu zaczac biegac po czesciej uzywanych trasach przez ludzi, czyli w druga strone :P i tak chyba zaczne biegac rano, bo spac nie moge ;)