Wpis z mikrobloga

Mircy jakis czas teamu zaczalem sie bawic w parodiowanie wielkich grup bukmacherskich na fb. Taki moj maly protest przeciwko zasmiecaniu wykopu takimi tresciami. Moze wkurzajacy, ale zamiary mialem naprawde dobre, po prostu juz to przerabialsimy i na tych grupach zarabiaja tylko wlasciciele. To szukanie naiwniakow ktorzy licza na szybki i latwy zysk kompletnie nie ogarniajac tematu.

Imo akcja z moimi platnymi typami wyszla dosc fajnie, sporo plusow, atencji ale co najwazniejsze jakos mniej tego syfu na wykopie teraz, moze przypadek, moze nie w kazdym razie fajnie. Nie chce mi sie juz w to bawic, bo kto mial zrozumiec ten zrozumial, naiwniacy dalej beda placic za cos kompletnie nieprzydatnego. Moja rada, jak szukacie inspiracji to wejdzcie na forum bukmacherskie czy blogabet, macie tam mnostwo darmowych typerow, nawet na takich typersach macie spoko ludzi z dobrymi typami, tutaj na wykopie tez. Nie musicie nikomu za to placic.

Co do naiwniakow, przygotujcie sie bo absolutny hit teraz. Jak pisalem ze ludzie do mnie wypisuja na PW zeby dolaczyc do grupy to nie zartowalem xD Serio tacy byli, na poczatku w glowie mialem WTF i jajcowalem z nich na PW, potem zmienilem strategie i powaznie dawalem dane do wplaty kilku osobom itd. O dziwo.... 2 osoby mi wplacily hajs xD

Oczywiscie ja nie robilem tego dla zysku, calosc kasy czyli 42,74 przekazalem na pieski na ktore co jakis czas zbiera @Nightshade (skrina zamieszczam zeby nie bylo). Mi te pieniadze nie sa potrzebne kompletnie, a pieskom sie przydadza, przy okazji tez Was zachecam zebyscie wsparli akcje czasami. Sam jestem przeciwko socjalowi itd, ale zwierzaki nie maja jak na siebie zarobic, wiec nie badzmy bezduszni, w bukmacherce siedza ludzie ktorzy maja troszke pieniedzy na glupoty to i zrobic cos dobrego mozecie :)

Info do dwoch panow ktorzy wplacili: z umowy sie wywiaze oczywiscie i od pniedzialku przez tydzien dostaniecie typy, zaznaczam tez ze nie bede absolutnie tego lekcewazyl, bo skoro zaplaciliscie to dostaniecie wszystko co powinniscie. Chociaz naprawde nie rozumiem jak mozna bylo nie zlapac ze to zart, przeciez typy ktore podawalem to jakas parodia typow, cena 21,37zl tez nie jest przypadkowa przeciez xD No ale zamowiliscie usluge i obiecuje nze z pelna powaga podejde do tematu i wywiaze sie z umowy.

A do wszystkich co beda sie nabijac z 2 kolegow ktorzy wplacili a sami kupuja platne typy... nie ma miedzy Wami zadnej roznicy, wszyscy ktorzy placa za typy to naiwniacy, mam nadzieje ze tym co tu robilem chociaz kilku osobom otworze oczy, bo ja serio nie robilem tego zeby pokazac jaki jestem zajebisty, tylko zebyscie nie tracili glupio pieniedzy.

No i to tyle, potaguje jeszcze tylko #bukmacherka zeby zainteresowani widzieli ;)
P.....o - Mircy jakis czas teamu zaczalem sie bawic w parodiowanie wielkich grup bukm...

źródło: comment_7OXXlCNrfz3HAEaaWCM4V07XeSmNNYE5.jpg

Pobierz
  • 10
@Perlo: ja ogólnie zgadzam się z tym, co mówisz, ale powiedz mi taką rzecz- jeśli ktoś by kupował typy na betadvisor za 20x więcej, to byłoby wg Ciebie ok? :) Sam wiesz, że grając dobrych typerów można powoli sobie zarabiać jakieś złotówki na tym, tym bardziej, że kupuje się te typy grupowo, więc dużo taniej. Pozostają tylko dwie kwestie:
1. Właściciele pewnej facebookowej grupy trzepią nieprawdopodobny hajs na ludziach, którzy za
@Majku_: Przeciez ja kupowalem z betadvisora, zostawialem i 3000zl miesiecznie. To samo gowno. Co z tego ze typerzy maja yieldy po 10% jak ty prawie nigdy nie lapiesz kursu i tak, czasami cos przeoczysz bo ciezko byc 24/7 przy kompie itd. Oczywiscie bywaly miesiace ze kokosy zarobiles, wiadomo zdarza sie. Ale dlugoterminowo to jest ciezka praca nawet z platnymi typami zeby ugrywac regularnie normalne pieniadze.

Nie boldupie, bo niech ludzie wydaja
@Perlo a ja nie rozumiem na jakiej podstawie robisz z siebie rycerza tego tagu, stawiasz wytyczne jakie wpisy są w nim odpowiednie, a jakie nie. W sumie jakby nie było, treść płatnych typów związana jest tematycznie z tagiem.
Od razu Cie uprzedze - nie należę do żadnej z platnych grup, a tag odwiedzam od paru lat.
@Perlo: betadvisor generalnie ssie, ponieważ bardzo mało jest tam dobrych typerów, na dodatek bardzo często się tam wszyscy zmieniają (bo jak komuś nie idzie to się go wyrzuca) a kursy sobie podają ze wszystkich buków jakie są możliwe, więc trudno jest tam zarobić, ludzie nie rozumieją, że granie XXX typów/msc przy mniejszych kursach jest często bez sensu, bo typer osiąga yield 10% a Ty masz na nim - . Drugą sprawą
@Majku_ szanuje, sam przez bukmacherkę swoje przeszedłem, kilka razy zdarzyło mi się nawet fix wyłapać. Mimo to nigdy nie kupowałem typów. Jeśli ktoś jest naprawdę zainteresowany zarabianiem na bukmacherce to muszę zmartwic, że niewielu się to udaje (około 2% grających) a wymaga to duzej znajomości sportu. A dla januszy tak jak mówisz polecam blogabet, od siebie mogę dodać również oddsportal