Wpis z mikrobloga

Mirki, zamówiłem buty z #zalando, ale nie pasuje mi rozmiar ani wykonanie. Zgłosiłem zwrot. I nic. Zgłosiłem zwrot po raz drugi, a także trzeci, czwarty i piąty. Pięć razy wzywany był (a przynajmniej tak twierdzą konsultanci) kurier, który miał odebrać paczkę zwrotną do nich. Pisałem, dzwoniłem i ciągle nic. Ręce opadają bo czekam już ponad miesiąc a hajsy zamrożone. Przykra sprawa bo kupowałem u nich już nie raz i byłem mega zadowolony. A dziś znów kurier mnie olał. Poradźcie, co mogę zrobić w takiej sytuacji, żeby odzyskać pieniądze?

#zakupy #kiciochpyta #prawo
  • 4
@Kancelaria_Adwokacka: Zaproponowałem taką opcję i czekam na odzew. Nie wiem jak się do tego ustosunkują bo chciałbym wysłać paczkę na ich koszt bo wybieram Zalando dlatego, że przesyłka do mnie i zwrot jest za darmo i z domu. Gdybym wiedział, że takie będą schody to poszedł bym do sklepu stacjonarnego.
@LUXED_pl kupuje u nich na wyprzedażach i uważam, że potrafią mieć dobre ceny. Ostatnio na przykład kupiłem u nich prochowiec Ben Sherman za 350 zł, podczas gdy normalnie kosztuje trzy razy tyle. A w tej cenie konkurencja oferowała na prawdę gorszej jakości płaszcze