Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moje łysienie weszło w taką fazę, że muszę już regularnie i często golić się na 0 lub na trójkę (mm, nie cm) aby wyglądać jak człowiek. Nie cierpię jakoś motzno z powodu zakoli, po prostu ogólna gęstość włosów jest coraz mniejsza i z profilu widać już prześwitujący tył głowy. Niby pogodziłem się z tym parę lat temu, ale teraz jak już nie mam wyboru to trochę mi z tym źle. Bez włosów wyglądam dziwnie. Z mordy jak Cira, a z profilu jak Hlousek. Wydaje mi się, że mam duży łeb, co nie współgra z niskim wzrostem i drobną budową. Wg mnie niefajnie. Ale nie pozostaje mi nic innego jak to zaakceptować.
#gorzkiezale #oswiadczeniezdupy #wlosy #lysina #fryzury

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Moje łysienie weszło w taką fazę, ż...

źródło: comment_h0FKGUl1IEmLbD2AjAPfbf7DDBquAXq9.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
HałaśliwaUkochana: Też mam z tym problem, spore kółko na środku głowy i mega zakola ale 4 miesiące temu postanowiłem że chociaż spróbuje coś z tym zrobić. Poszedłem do dermatologa, dostałem nezyr + loxon i powiem Ci że po 4 miesiącach widze ostrą poprawę. Oczywiście kółko jeszcze nie znikneło ale włosy są 2x grubsze i całkiem nieźle pokryły zakola. Dużo się mówi o skutkach ubocznych itp, nic takiego nie odczułem. Powiedziałbym nawet
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kolego mam to samo. Tez przezywalem. Obecnie gole sie prawie codziennie i tak szczerze mam juz #!$%@? na to. Kwestia przyzwyczajenia, doszlo do tego ze jak pokazuje znajomym dowod, gdzie mam wlosy to mowia, ze smiesznie wygladalem :)
  • Odpowiedz
IskrzacaKaczka: Niestety tez tak mam, ale łysieje od przodu. Zakola za nic mi nie przeszkadzają. Nawet jakbym miał wybierać to chyba wolałbym je mieć. Ryj jak pyza więc na łyso nie pasuje. Pomiędzy zakolami włosy rzadkie i to największy problem, przez to straciłem pewność siebie. Muszę koniecznie iść do dermatologa.

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz