Wpis z mikrobloga

@Bez_Komentarza:
Gang Stalking =Terroryzm ,straszyć osiągać bliżej nie określone korzyści . Gang Stalking, zorganizowane osaczanie, odbywa się na kliku poziomach , wirtualnie- ofiara nie jest świadoma osaczania .Najwyżej w hierarchii są "Technologiczni" świadomi swej roli „podwójni”tajni agenci służb specjalnych posługują się zaawansowaną bronią psychotroniczną, (tajne dywersyjne grupy psychotroniczne działają pod przykryciem np:Echelon ,Telefonia, Mass media) .Prekognicja , jest substytutem Mind Control , tylko w tym przypadku jasnowidza zastępuje aparatura psychotroniczna ,
  • Odpowiedz
Sam padłem ofiarą tych zbrodniczych działań o których czuytałem kilka lat temu. Chodzi o panią psycholog z kieleckich Piasków miała chcice na początku 2014 r. ale ją olałem. Następnie byłem miły, zagadąłem do niej, a pani psycholog się ze mnie śmiała w autobusie (chyba ma coś z głową - nie powinna chyba pełnić takiej funkcji). Następnie powiedziałem koledze prawdę jak mój kuzyn spuścił się pani psycholog (pracującej na kieleckich Piaskach) na twarz
  • Odpowiedz