Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy tacy ludzie jak @sorek potrafią sobie spojrzeć w oczy w lustrze. Wydaje mi się że tak bo on wciąż nie potrafi przyznać, że oszukiwał ludzi którzy mu ufali, de facto okradał ich z pieniędzy nie wywiązując się z umowy. Z komentarzy wynika, że nie ma sobie nic do zarzucenia. Ciekawe co by mama powiedziała gdyby zobaczyła na kogo syna wychowała...

#sorekcharityltd #sorekgate
  • 13
  • Odpowiedz
@rybsonk: jak dla mnie jest trochę fifty fity.

Ok, warunki są złe, fatalne. Ale nie do końca wyłania się obraz #!$%@? co to myśli że jest bezkarny i ma na wszystko #!$%@?.

Cwaniaczek, polaczek ale coś tam jednak dla nich zrobił. Za coś zwrócił, do czegoś się przyznał, jakoś chciał sprawę załatwić.

A że opowieść trochę przejaskrawiona i nacechowana #!$%@? na sorka, bo podobno gaduła to co innego.
  • Odpowiedz
  • 13
@rybsonk
@brylant_brylant w całej tej aferze boli mnie fakt ze nikt nie zauważył ze od początku starałem sie i naprawiłem wszystko co mogłem - mowe mieszkanie bez grzyba, zniżka za wszystko etc.

Wszyscy widzą tylko "sorek, grzyb, złodziej" i plusiki, bez wglebiania się w szczegóły. Zresztą wygrzebywanue sprawy sprzed roku jest dla mnie mega słabe.
  • Odpowiedz
od początku starałem sie


@sorek: Nie mój drogi. Odpowiedzialny wynajmujący (czy też jego przedstawiciel) nie ściągałby ludzi do mieszkania nie znając jego stanu i wysyłając nieaktualne zdjęcia. Do tego mówimy o ludziach po długiej podróży, którzy ostatnie co chcą to na dzień dobry jeździć po mieszkaniach, skoro mieli zdjęcia... Poszedłeś w ilość i przemiał klientów, zamiast w jakość. Marka chyba upadła. Nadal będziesz miał klientów, ale myślę, że ich klasa, jak
  • Odpowiedz
@xhxhx: to nie pierwszy przypadek akurat kiedy mikrobiolog linczuje kogoś bez dowodów ale w tym konkretnym wypadku już wielokrotnie słyszałem złe opinie o tym jak traktuje ludzi sorek, tylko nie przebijały się one bo zakrzykiwali ich tacy ludzie jak ten wyżej.
  • Odpowiedz
@xhxhx: no jasne że są też dobre, ale ze posłużę się przenośnią - nawet najgorsza restauracja ma też pozytywne oceny bo są po prostu ludzie bez wymagań którym wystarczy że na talerzu nie będzie gówna. Tak samo tutaj.
  • Odpowiedz
@sorek: Niechby to była sprawa sprzed 20 lat i tak udowadnia, że byłeś, jesteś i najpewniej pozostaniesz ŁGARZEM, który jedno na zdjęciach pokazuje, a co innego przedstawia klientom na miejscu. Niczym rasowy oszust liczysz, że ludzie mają słabą pamięć - skąd to znam, typowe dla polityków czyli masterów profesji wciskania kitu zawodowo. Widzę wyraźnie, że Ty zrobisz na ludziach "wała" w granicach prawa i cieszysz się jakiś Ty sprytny. Nienawidzę takich
  • Odpowiedz