Wpis z mikrobloga

Drogi kol. @LaPetit

Cytując klasyka – szkoda strzępić na Ciebie ryja, więc będę się streszczał.

a) Niepotrzebnie chwaliłeś się swoją notką, bo naprawdę gówno mnie obchodzi co stoi w notce poltycznego trolla z gimbazjum na mój temat
b) Jesteś – w mojej opinii - jednym z najwybitniejszych szkodników na tym portalu, który zmienia go w polityczne szambo. Cała Twoja działalność to żałosne polityczne agitki i walka z lewackimi wiatrakami.
c) Dziwi mnie, że oburzyłeś tak na mój życzliwy komentarz – “get a life”. Patrzę od dłuższego czasu na Twoją “aktywność” – jeśli można to tak nazwać – i smutno mi się robi, że są na tym świecie ludzie, którzy o drugiej w nocy wrzucają #gorzkiezale o złych lewakach z #neuropa . Naprawdę nie masz nic lepszego do roboty ze swoim czasem, niż walka z rozpikselowanymi wiatrakami na niszowym portalu ze śmiesznymi obrazkami? Uważasz to za normalne? W sumie dowcip jest na mnie, bo i ja teraz tracę czas na komentowanie Twoich urojeń. Hm.
d) For the record – nigdy nie kryłem się ze swoimi libertariańskimi/wolnościowymi sympatiami, ani z tym że zdarzało mi się głosować na Pana Janusza (mimo tego że jest bardzo daleki od mojego ideału polityka ze wszystkimi swoimi odpałami i chamstwem), więc swoje insynuacje wyssane z brudnego palca o “trollach nowoczesnej po” możesz sobie umieścić sam wiesz gdzie.

Serio stary. Żal mi Ciebie. Nie wiem – idź do specjalisty, pooglądaj filmiki Grzesiaka, zrób coś ze swoim życiem.
Będziesz szczęśliwszy. Pozdrawiam ciepło i życzę wszystkiego dobrego.

PS niech go ktoś zawoła, thx from the mountain
Dutch - Drogi kol. @LaPetit 

Cytując klasyka – szkoda strzępić na Ciebie ryja, wię...

źródło: comment_WXzLhVymN7wudSQan4vQnUNipXyjrU7P.jpg

Pobierz
  • 7