Wpis z mikrobloga

@Callmecookie: jak dla mnie polityczna hucpa Rysia i lewicy, kobiety podpuszczone idą za tym. Nadal nie rozumiem obecnie założeń tego protestu. ustawa zaostrzająca aborcję został odrzucona,brawo sukces i po sprawie, zostają przepisy (nie tylko dot. aborcji ale i pozostałe dot. kobiet ) takie jakie były przez ostatnie przynajmniej 10 lat. Jakoś za kadencji PO te panie nie protestowały, wiec mydlenie oczu niewiele tu da, polityka i już. O ile miały moje
@sEB-q: Widzę nie śledzisz zbyt uważnie wypowiedzi polityków. Projekt Ordo Iuris został odrzucony, ale PiS zapowiedziało, że będzie pracować na kolejną wersją ustawy, nakazującą rodzenie dzieci zdeformowanych, z wadami genetycznymi, skazanych na śmierć niedługo po przyjściu na świat. Zanim zaczniesz pisać o hucpie "Rysia i lewicy" zainteresuj się trochę tematem i może uda Ci się zrozumieć dlaczego kobiety wyszły po raz kolejny protestować.
@gaska: śledzę i to na bieżąco, niech sobie pracują ...gadać mogą, maja taką przewagę w sejmie że jakby chcieli to przepchnęli by projekt Ordo z uśmieszkiem na ustach, nie mają politycznej ani społecznej akceptacji na to , ale póki co nie ma przeciw czemu protestować. Ja to rozumiem doskonale w przeciwieństwie do ciebie i widzę co się odbywa, porostu część kobiet dała się w to wmanewrować. Zrozum większość ludzi ma o
póki co nie ma przeciw czemu protestować


@sEB-q: Wręcz przeciwnie. Właśnie przeciwko temu, że podejmuje się niebezpieczny temat drążenia w tzw. kompromisie (który nawiasem mówiąc jest fikcją) i próbie przepchnięcia czegokolwiek, żeby zadowolić przedstawicieli Kościoła.

porostu część kobiet dała się w to wmanewrować


Protesty są organizowane przez same kobiety, nie przez wymienianych przez Ciebie polityków, również KOD nie miał z tym nic wspólnego.
@gaska: faktycznie są wymienione punkty. Z kilkoma nawet bym się zgodził, bo ostatnie akcje we Wrocławiu gdzie kadra nauczycielska np. LO XIV poparła polityczną manifestację była wg mnie totalnie nie na miejscu i negatywnie wpływa na podległych im uczniów.
Choć niektóre punkty są mocno absurdalne, nikt nie chce wprowadzać systemowo przemocy wobec kobiet, dodatkowo akurat po pisowcach można się spodziewać prędzej zaostrzenia kar dla ludzi którzy się jej dopuszczą niż złagodzenia.
@sEB-q: Mógł namiestnik Jarosław nie gadać głupot o chrzestach płodów, delikatnych naciskach na rodzenie płodów skazanych na śmierć itp. Wreszcie zainteresowani obywatele nie będący górnikami czy nauczycielami pilnują swoich spraw i wywierają nacisk na władzę ustawodawczą. Te protesty należy podziwiać, a nie insynuować że kobiety są zmanipulowane.
@bobman: bo są i to wiadomo przez kogo ,wiem że człowieka łatwiej oszukać niż później wyprowadzić go z błędu, ale nic spod znaku KOD i N. finansowane przez niemieckich zadymiarzy politycznych nie będzie miało u mnie poklasku i poparcia. Już pisałem główny protest wspierałem teraz absolutnie nie bo nie ma najmniejszego powodu. Poza robieniem zadymy jest to marnowanie sił i potencjału społecznego bo część ludzi odwróci się od was widząc co
@sEB-q: Ja nic nie robię bo mi się nie chce. Potępiam tych, którzy potępiają protesty i piszą, że są zmanipulowane. Daruj sobie więc pisanie o niemieckich zadymiarzach politycznych. Gównoburzę zaczął PiS, czy też ich przystawka Ordo Iuris. Zaktywizowali grupę ludzi, którzy nigdy wcześniej nie wyszli na ulice. To jest odpowiedź na słowa Jarosława, z których się nie wycofał i "reportaże" propagandowych wiadomości. Za to należy się pochwała PiSowi, bo im więcej
@bobman: jak grochem o ścianę. nic a nic nie dociera,

FAKTY :
1. PROJEKT USTAWY ZOSTAŁ ODRZUCONY
2. KOD I N. JEST WSPOMAGANA FINANSOWO PRZEZ ZAGRANICZNE SZUWINY TYPU SOROS
Komu się nie chce chyba tobie pisałem już ze protest przeciwko projektowi ustawy Ordo popierałem słowem i czynem, ciekawe czy ty podpisałeś chociaż petycję ? a potępiać protesty mogę bo mam takie prawo, protest protestowi nie równy wszystkich popierać nie muszę.
@sEB-q: Nie zrobiłem nic w sprawie projektu Ordo Iuris. Dla mnie niegodziwe jest pisanie, że uczestniczki protestu są zmanipulowane, podpinanie do tego Niemców, jakieś granie na fobiach i emocjach. Obywatelki protestują przeciwko chorym pomysłom starego kawalera, który może wszystko w tym #!$%@? kraju bez ponoszenia odpowiedzialności. Protestować można zawsze i lepiej zawczasu niż po fakcie.
PS. Dla mnie PiS i Macierewicz są finansowani z Moskwy.