Wpis z mikrobloga

@BrevardStone: nie #!$%@?ą Cię te czarne, pionowe paski jak grasz? w sensie miejsca, gdzie przystawiasz do siebie ekrany z jednej strony mega zajebiście wygląda gra rozłożona na takiej szerokości, na pewno gra sięsuper, ale z drugiej strony, czy to nie psuje rozgrywki? jak na to patrzę, to wydaje mi się, że mi by przeszkadzało, ale nie każdy musi mieć tak, jak ja. nie irytuje Cię to nigdy nawet tak odrobinkę?
  • Odpowiedz
nie #!$%@?ą Cię te czarne, pionowe paski jak grasz? w sensie miejsca, gdzie przystawiasz do siebie ekrany z jednej strony mega zajebiście wygląda gra rozłożona na takiej szerokości, na pewno gra sięsuper, ale z drugiej strony, czy to nie psuje rozgrywki? jak na to patrzę, to wydaje mi się, że mi by przeszkadzało, ale nie każdy musi mieć tak, jak ja. nie irytuje Cię to nigdy nawet tak odrobinkę?


@slvk: A
  • Odpowiedz
@slvk: Nie przeszkadza w grze sie tego nie widzi, wrecz moze polepszyc rozgrywke w niektore gry chce sie grac na nowo z taka perspektywa (tylko czasu malo). Te boczne ekrany maja najmniejsze dostepne ramki dlatego ida na zakladke aby zminimalizowac ramki tego srodkowego.Czarny pas to jakies 5mm.
@Grzesiek4: Akurat w MMax rozdzielczość 5760x1080@60fps wszystko raczej na maksa ;)
@slvk: @AVAW: monitor środkowy to AOC G2460PG (gsync) boczne to
BrevardStone - @slvk: Nie przeszkadza w grze sie tego nie widzi, wrecz moze polepszyc...

źródło: comment_00znvaXTomdUL7KPUyW5MzpmSr6h5bo5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz