Wpis z mikrobloga

O słodki Miltonie, obejrzyjcie tę debatę. Jest tam wszystko - śmieszking, cytowanie Korwina przez razemitę, agresywny razemiak idący marksem, Szumi, Woś rysujący nie-do-końca-prawdziwe wykresy, spokojny Benedyk, prawie pękający ze śmiechu Gwiazdowski, wybitna ekonomistka Róża Luksemburg, ad personam, ad hominem, anegdotki, "pan nie czyta książek" "pan ma złe modele, co? CO?", komunizm pierwszy w kosmosie czyli nie taki zły. Nie ma tylu "XD" na świecie by wyrazić moje odczucia.
Złoto, szkoda, że tam nie poszedłem.
#neuropa #libertarianizm #ekonomia #razem #kapitalizm #4kuce #heheszki #polityka
BarekMelka - O słodki Miltonie, obejrzyjcie tę debatę. Jest tam wszystko - śmieszking...
  • 62
  • Odpowiedz
Mówiąc anegdotycznie - jeśli dwa domy się palą, jeden strażak chce lać wodę na ten który się pali, a drugi "na oba, bo nie można wybierać, ja traktuję wszystkich równo" to kto popełnia błąd?


@CrtZ: zadaniem strażaka jest ugaszenie domu, zadaniem dobierającego rozmówców do debaty jest wybranie jak najlepszych (co tu się nie udało XD)

można by zaprosić Mączyńską


Do której drużyny? Nie jest ani szczególnie lewicowa, ani szczególnie wolnorynkowa.

Zygmuntowskiego
  • Odpowiedz