Wpis z mikrobloga

Nie ma nic gorszego niż kupowanie u januszy biznesu.
Jak nie chcesz kombinować to zostaje xkom i wersja 2/16 albo gdzieś w media expert była wersja 3/32 jak mnie pamięć nie myli.
@PonuryGbur: Kupowałem kuzynce od nich i powiem, że telefon legitny. Rok gwarancji i akurat co do niej to nie mam pewności no ale jest fakturka normalnie. Mają stacjonarny sklep w wawie, więc jeśli tam mieszkasz to warto podjechać.
@Dicon93 dzięki Mirku za informację.
- jak sprawuje się twój redmi note 3 pro?
- jakie masz zastrzeżenia wobec niego?
- , dlaczego chciałeś go oddać zaraz po zakupie?;)
- czy z takim redmi trzeba coś robić po zakupie? Jakes rooty, srooty itp - nie znam się, czy mi na normalnie użytkować od początku po wyjęciu z pudełka?
@PonuryGbur:
-smiga wszystko
-zrobiłem po zakupie update do najnowszej wersji w razie syfmiui przez updater
- oddałem redmi 3 bo w tej samej cenie mam redmi note 3 pro ( ͡º ͜ʖ͡º)(20 zł dopłaty to nic)
-nic nie trzeba więcej robić. Śmiga ładnie. Bateria 2 dni używania lub 3 troszkę bardziej ostrożnie.
@PonuryGbur: sprzedawcy mogą wrzucić jakiś syfmiui tzn wraz z ich super mega softem od nich może być keylogger. Oczywiście to jest super czarny scenariusz. Najczęściej tylko jest jakiś ficzer tylko ale lepiej nie ryzykować według mnie. Najprościej z strony en.
Miui są oryginalne softy do tel. Wybierasz telefon ściągasz na komórkę uruchamiasz z poziomu aktualizacji zip i instalujesz np. Global stable.