Wpis z mikrobloga

Rozważam dodanie drugiej listy życzeń dla książek, których nie ma na wykopółce. Pozycje z tej listy byłyby widoczne publicznie, dzięki temu wiedzielibyśmy czego brakuje w naszych pozycjach z tytułów, na które macie ochotę. Przy okazji byłoby to przydatne bo jak widzicie mamy zarezerwowane miejsce dla księgarni, które zechcą z nami współpracować. Luźny pomysł, raczej do 1.2 ale możecie dać znać co o tym myślicie. +oczywiście powiadomienia jeśli ta książka się pojawi u nas.

#wykopolka
  • 10
@kWeb24: jeśli np. do danej książki jest kolejka a obecnie mam ją np. ja to wysyłam ją do właściciela (tego od którego ją pożyczyłem) czy można od razu wysłać do kolejnej osoby? Oczywiście wtedy trzeba to odnotować na półce. Można coś takiego wprowadzić jeśli np. z następną osobą w kolejce mieliśmy już jakieś "transakcje" :) Myślę, że usprawniłoby to wśród sprawdzonych użyszkodników wymianę książek (uniknęlibyśmy powrotu do właściciela i kolejnej wysyłki).
@SunnO: Akurat sposób przekazywania książek wymaga wyjaśnienia w faq, wiem. Działa to tak:
1. Ktoś oddaje książkę na wykopółkę i pobiera kartę książki w pdfie do wydruku i wklejenia.
2. Ktoś dodaje ją na wishlistę ale załóżmy że dodało ją z 5 osób
3. Tu nie jest już ważne kto ją oddał. Aktualny posiadacz książki widzi obok jej wpisu kto na nią czeka (system oblicza, liczy się data dodania na wishlistę
Raczej info, nakaz to wiesz. Suabo wyjdzie. :D


@kWeb24: wiem wiem dlatego bardziej na myśli miałem jakąś delikutaśną sugestię żeby nikogo batem nie straszyć czy coś :D
@kWeb24: koperta + polecony na poczcie to koszt maks 10 zł,

musimy liczyć się z uczciwością użytkowników co do pakowania, może dodać jakąś ocenę wysyłki czy coś? Bo użytkowników którzy będą obiecywać, że wyślą a tego nie robią przez 2 tyg, a potem jeszcze pakują ją tragicznie trzeba by odsiewać :)
@xReapeR: Jest ocena stanu przy odbiorze, mamy informacje na jakim etapie przekazania jest książka więc chyba to wystarczy, bez dodatkowych formularzy do oceny mirków. :)